stugauf
stugauf zadał pytanie w grze World of Tanks
Misje indywidualne - czy naprawdę? Hej, miałem sporą przerwę w WoT, ale pamiętam, że WG miało wprowadzić misje indywidualne. No i z tego co zobaczyłem, to są, spoko, ale w niektórych z nich wymagane jest dołączenie do bitwy w plutonie, więc czy tak naprawdę są one indywidualne? Preferuję grę indywidualną, szkoda że trzeba pograć w plutkach, moje pytanie brzmi - czy można to jakoś obejść? ;)
stugauf
stugauf zadał pytanie w grze War Thunder
Krótkie pytania odnośnie gry Hej. Jestem nowym graczem w WT. Mam do Was pytania : 1. Czy można mieć więcej czołgów w garażu jak 2? gdy zaczynałem, wybrałem niemiecką stronę, otrzymałem jakiś czołg premium Pz II chyba, zrobiłem sobie normalny bodajże Pz 38 (T) a następnie Pz IV C, tylko, że chciałem sobie zatrzymać Pz 38 T, a przy kupnie Pz IV C po prostu ten pierwszy mi zniknął. 2. Można badać kilka czołgów jednocześnie? czy tylko 1? Z góry dziękuję za odpowiedzi :).
stugauf
stugauf zadał pytanie w grze World of Tanks
Zatopiony czołg czyli... World of Submarines Hej, Mam do Was pytanie, jak wiadomo, gdy czołg wroga utonie, możemy jeszcze w niego strzelać pomimo tego, że jest już wykluczony z bitwy, gdy strzelam w takowy, ukazują mi się cyferki z zadanym dmg, pytanie jest następujące - czy ten dmg będzie mi się wliczał w statystyki po bitwie, czy nie? Z góry dzięki za odpowiedzi.
stugauf
stugauf zadał pytanie w grze World of Tanks
Jedno kliknięcie i wyjście z WoT Hej. Mam mały problem, nie jest to coś poważnego, ale strasznie wkurzającego. Mianowicie, gdy jestem np. w garażu, i gdy kliknę lewym przyciskiem myszki na sam koniec prawej strony monitora, to wychodzi mi do pulpitu, przy czym WoT jest włączony i można do niego powrócić, czym do jest spowodowane? Nie posiadam modów, jestem hardkorem i gram na czystym wocie, z góry dzięki :)
stugauf
stugauf zadał pytanie w grze World of Tanks
Warn za pasywną postawę w bitwie Hej. Dzisiaj miałem taką małą niecodzienną sytuację, mianowicie wziąłem swojego Togusia :) ale niestety w trakcie ładowania bitwy pasek się zawiesił... na dobre się zawiesił bo komp odmówił posłuszeństwa, tak więc, resecik :), loguję się do wot a tu informacja , w nagłówku pisze "trybunał", że otrzymuje pierwszym razem pisemne ostrzeżenie za pasywną grę (tutaj data godzina bitwy i mapa) i że następnym razem będzie to skutkować konsekwencjami. Myślałem, że skoro WoT jest na tyle inteligentny, że na liście graczy gracze na szaro oznaczeni są jako nie podłączeni, to gra nie będzie karać ich, bo wiadomo że są takie sytuacje jak moja, tylko tych, którzy faktycznie są w bitwie i naprawdę nic nie robią... no ale cóż, moje pytanie brzmi : z jakimi konsekwencjami mogę się liczyć przy następnej odmowie mojego sprzętu? czyżby ban? z góry dzięki za odpowiedzi, sorry za ten esej ;D
stugauf
stugauf zadał pytanie w grze World of Tanks
Serwer WoT, komputer, internet? Hej. Mam ostatnio problem, nie wiem czym spowodowany, a mianowicie, czasami potrafi mi wyjść z gry do pulpitu zamykając ją, to pierwszy problem, drugi - po dłuższym czasie grania, np. 2 godziny nieustannej gry, dźwięk potrafi mi się tak jakby zacinać na moment, oprócz dźwięku gra też się potrafi przycinać na moment, dosyć często, moje pytanie brzmi : czym to jest spowodowane? czy to problem komputera, mojego neta czy może serwera ? albo wszystko na raz? :D z góry dzięki za odpowiedzi.
stugauf
stugauf zadał pytanie w grze World of Tanks
Cichy noob - dezercja Hej. Mam do Was pytanie, ale czysto z ciekawości bo tak nie robię, zauważyłem że po naciśnięciu escape (powrót do garażu) w trakcie bitwy gdy żyjemy, wyskakuje informacja o dezercji, pisze tam, że może to skutkować karą dyscyplinarną, pytanie w jakim sensie? traci się kredyty tylko? jak wygląda sprawa? ;).
stugauf
stugauf zadał pytanie w grze World of Tanks
Zakupy w World of Tanks ;) Hej. Mam do Was pytanie, bo albo ja jestem ślepy albo nie ma takiej opcji, mianowicie czy istnieje możliwość zakupienia 1 dnia konta premium poprzez sms? bo gold to wiem że się da, a nigdzie nie widzę opcji telefonicznej, jedynie przelewy?
stugauf
stugauf zadał pytanie w grze World of Tanks
Fog of war w bitwie na CW Hej. Mam do Was pytanie, jak wiadomo, w bitwie CW panuje zasada "fog of war" czyli nie widzimy na samym początku składu wrogiej drużyny, dopiero gdy kogoś wykryjemy, ujawnia się ikonka. Moje pytanie brzmi : czy jak ktoś coś napisze na czacie ogólnym na początku bitwy, to pojawi się jego ikonka dla wroga?
stugauf
stugauf zadał pytanie w grze World of Tanks
Super pers Hej. Mam do Was pytanie, najlepiej do posiadaczy T26E4, zbieram na niego min. poprzez tą stronkę, wiem że są lepsze VIII premium, ale ten jest najtańszy i chcę go zdobyć, moje pytanie jest następujące - ile zarabia się nim średnio na bitwę? BEZ KONTA PREMIUM. Dzięki za odpowiedzi.