Lutek
Lutek napisał na forum gry Team Fortress 2
TF2 Seria zabójst Na Robobójcy Owszem, da się. Bronie robobójcy są tzw. reskinami. Są podstawowymi broniami, które posiadają przywieszoną głowę i ZAWSZE są w jakości kuriozum. A pamiętaj o tym, że jeśli przedmiot ma swój podstawowy odpowiednik np. srebrna dubeltówka robobójcy-dubeltówka, da się na to załóżyć zestawy serii zabójstw. :)
Lutek
Lutek napisał na forum gry Team Fortress 2
Ile kasy wydaliście na tf2? :) Z 40€? 5 na kupno premium i różnych przedmiotów z rynku, by się odbić. Koło dziesięciu na openingi(często klucze się zwracały, ale brnąłem dalej i zostawałem z niczym drogim :/ ) I 25 na unusuala, Skrzydełkowego z efektem Gwieździstej Bezsenności- takie zielone gwiazdy z Halloween roku 2016. :D Chwaląc się, kiedyś miałem jeszcze inne 2 unu- ale przewaliłem. Nigdy więcej tego błędu nie popełnię.
Lutek
Lutek napisał na forum gry Team Fortress 2
Ile macie godzin w TF2 ??? Około 590 godzin, chociaż w swojej "karierze" miałem pełno kont F2P, na których grałem tylko w TF'a, bo nie byłem na tyle dojrzały by mieć pełne, solidne konto jak teraz. Łącznie pewnie wyliczyłoby się koło 1,5k-2k godzin.
Lutek
Lutek napisał na forum gry Team Fortress 2
Nowy w TF2 ;/ Musiałbyś wstawić resztę refów, które są w cenie klucza. Poza tym odradziłbym Ci to. Za 8 kluczy powinieneś wyrwać jakiś Unusual(pol. Nietypowy Okaz). To taka czapka z efektem(np. dymu), odpowiednik pokroju noża w CS:GO. Poza tym osoby z unu są bardziej szanowane, heh. Nie kupuj tańszych rzeczy, bo na dłuższą metę będąc nowym stracisz. Tym bardziej jeśli nie umiesz się wymieniać, to próbuj jak się wymieniać jak najmniej. Gdyż jest wielu cwaniaków, którzy dadzą Ci byle gówno, a Ty łykniesz to i zmarnujesz pełno kasy. Sprawdzaj ceny i wogóle. Apropo tego unusuala, możesz wyhaczyć w rozsądnej, solidnej cenie na stronie podanej przez MaxZeMedic'a. :)
Lutek
Lutek napisał na forum gry CrossFire
Jaka masakra z tą grą... nie mam pytań :\ Mam identycznie, kombinowałem na milion sposobów. Nawet te wymieniane przez ludzi tutaj i indziej w internecie. Menu i reszta śmiga, jedynie przy dołączaniu do jakiejś misji, ogólnie do mapy chwilę, gdy kończy się ładowanie odrazu wywala z gry. W pierwszym zadaniu skończył mi się czas, innych nie zrobię bo nie da rady. A punkty idą na marne(całkiem spora sumka, patrząc na gry :/ )
Lutek
Lutek napisał na forum gry Lineage 2
Instal Gry jak? Serio nic? Powinieneś mieć ikonkę aplikacji 4game na pasku zadań, a po naciśnięciu prawym przyciskiem myszy powinien być LineAge 2 i procenty ile pobrałeś. Poza tym na stronie powinien być pasek postępu i szczegóły dotyczące pobierania.
Nudy nie z tej ziemi Sam pomysł na grę jest w porządku, ale jedyne co gra oferuje to jedna mapa i ten sam tryb gry. Z początku jest ok, fajnie. Później robi się monotonnie. Gdyby nad tym solidnie popracowali, mogło by coś z tego wyjść.