warzywo
warzywo napisał na forum gry Shakes & Fidget
Mag co i jak wiesz co, ja mam troszke doświadczenia z magiem i postaraj się inteligencji mieć o 100 wiecej podstawy niż w wytrzymałości podstawa to jest to co wyszkolisz za złoto szczęście pomoże ale to nie najważniejszy współczynnik Radze ci abyś szkolił inteligencje i wytrzymałość a szczęście możesz mieć od nawet 30% bo tak dużo szczęścia nie daje. Od ciebie zależy czy mag będzie miał więcej obrażeń i mniej pkt. życia czy odwrotnie . Możesz też cisnąć szkolenie na oby dwa ale wtedy będziesz musiał brać misja z największą nagrodą pieniężną. Każdy robi inaczej od ciebie to zależy.
warzywo
warzywo napisał na forum gry Shakes & Fidget
kto ma gildie gildie może mieć każdy ale trudno znaleźć sojuszników. Jeśli szukasz gildii to szukaj takiej, w której będziesz nie najsłabszy w sali chwały szukaj takiej gildii i napisz do przywódcy czy możesz dołączyć i już. Ale jak masz mały poziom to koniecznie go zwiększ, po co komu 15 lvl, który w bitwie gildii będzie jako pierwszy i zostanie na jeden cios pokonany przez 40 lvl. Żeby uczestniczyć w gildii musisz mieć dobrą postać z dobrym poziomem.
warzywo
warzywo napisał na forum gry Shakes & Fidget
GRZYBY w gildii można dzięki nim ulepszać skarbiec i trenera, na początkowych poziomach wymagane jest tylko złoto natomiast później jest wymagane złoto, grzyby można wykorzystywać jako wyrzutnie grzybów, która pomaga w bitwach między gidiami ale ja jej nie polecam.
pierścień życia nie, regeneracji niestety nie da się ulepszając go glifami, lecz czym masz większy poziom to właściwości jego się zwiększają... (chodzi mi o to, że jeśli masz 40 lvl a dostaniesz go na np. 42 lvl to jego właściowości się zwiększają wraz z levelem dopuki go nie dostaniesz). Misje z pierscieniem można powtórzyć więc jak masz 31 lvl i ukończysz ją na 32 lvl to póżniej np. na 49 lvl będziesz mógł ją powtórzyć i dostać ten pierścień będzie przeznaczony na ten lvl jaki aktualnie posiadasz. Jeśli nie rozumniesz o co mi chodzi to ci uproszcze: - 31 lvl właściwości pierścienia 3,1% tego bonusu procentowego ( nie pamiętam co daje procent :) ) -50 lvl właściwości pierścionka już np. 7,8% wiec jak chcesz to zrob sb ten pierscień teraz i później sobie go zrób ale chce ci powiedzieć że powtórzenie misji będzie wymagać uzbierania więcej części niż za pierwszym razem.
warzywo
warzywo napisał na forum gry Minecraft
Jak znaleźć diamenty? diaxy znajdują się od wysokości 16 y w dół największe wygenerowane skupisko liczyło tylko 6 przy sobie najczęściej znajdziesz od 4 do 1 ale to zależy tylko i wyłącznie od szczęścia ;P
warzywo
warzywo napisał na forum gry Shakes & Fidget
Która klasa? To zależy... -Mag ma spore obrażenia i najmniej pkt. życia (no że chyba wyjdziesz poza norme przez szkolenie za kase) i mocny cios krytyczny -Wojownik ma sporo pkt. życia i ma umiarkowane obrażenia (zależy jak wyszkolisz), ma tarcze która tam daje chyba max. 25% na blok (tarcza nie działa na maga) -Zwiadowca inaczej łucznik według mnie obrażenia i punkty życia ma tak zrównoważone i adekwatne (ale to też zależy od wyszkolenia), może uniknąć cios wroga (unik nie działa na magów). Według mnie najlepszy jest Magik za każdym razem da obrażenia bo nie działa u wrogów na niego tarcza czy unik, jeśli chodzi a pkt. życia to jak będziesz szkolił i będziesz pił miksturki na wytrzymałość to z pewnością będziesz chwalił tą klasę. Zresztą sam mam maga 224lvl i nie narzekam na arenie potrawie pokonać nawet 260 lvle (ale to zależy od wyszkolenia postaci)
Skyrim kod, czy pobieranie o kod ? a czy jest jakaś różnica między normalnym skyrim'ie, a legendary edition w pobieraniu, czy tylko różnica wydania punków. Bo legendary w pudełku ma tam bajery ale pudełka z płytą nie pobiore ze steam'a :D. A i właśnie jaką w tym wypadku proponujecie edycje norm czy legendary? Jak patrzyłem w wymianie to norm kosztuje o ponad 2000pkt taniej niż legendarna, w takim razie co oferuje legendary edition, że kosztuje 3999 pkt, a normalna niecałe 2000?