weronika-03
weronika-03 napisał(a) na forum gry Howrse
GRAFIKA! TANIO ! Szczerze ? Robię głównie grafikę dla graczy z niskim stażem, i bez większych wymagań . A u takich grafików jak Eversendra lub inni z tego typu , to po złożeniu zamówienia czekasz i czekasz . Głównie dlatego sama zaczęłam się się tym zajmować . Albo mają cały czas zamknięty status , albo czekasz na prezentacje 2 tygodnie . Dziękuję za wyrażenie swojej opinii , ale było to zbędne . Wykonuję także rysunki , które - jak to nazwałaś- są tylko zdjęciami z ramką i napisem . Dziękuję za uwagę i następnym razem ( choć wolałabym nie) przemyśl to co piszesz . I daj mi login do tej twojej ,,koleżanki"
weronika-03
weronika-03 zadał pytanie w grze Howrse
2 KONKURSY ! Przeczytaj Mam 2 konkursy Oto pierwszy: Mam takie mini Wyzwanie Tytanów . Udział kosztuje 30 000 eq. Odkrywam nagrodę i mówicie czy mam odkrywać dalej . Jak w zwykłym Wyzwaniu Tytanów szczęście może się odwrócić . Jest 10 poziomów . Kiedy odkryjecie pusty poziom daje wam tylko nagrodę odkrytą na wcześniejszym poziomie . Na 10 poziomie kryje się kupon lub Upominek Hestii . A oto drugi z konkursów : ORGANIZUJĘ LOTERIĘ ! Wszystkich bardzo serdecznie zapraszam do udziału. Oto cenniczek : Mini- 7 tyś Mały- 10 tyś Średni - 15 tyś Duży - 25 tyś MEGA - 30 tyś GIGA - 40 tyś A oto nagrody (tylko niektóre) : 1x UH 2x PH 1xOM 1x KUPON ( tylko w losie Giga) 3x Koń ze ZJ 2x Rożek 1x Unipeg ze ZJ 3x PP 1x koń z towarzyszem 1x Koń +25 lat 1x Koń z towarzyszem , ZJ i ukończonym treningiem . Zapraszam do udziału . Istnieją jednak losy puste . To są rzeczy z cr na sprzedaż . Mój login to Jorgista. NA MOJEJ STRONCE JEST UFO !
weronika-03
weronika-03 zadał pytanie w grze Howrse
Mam problem. Pomozecie ? Prosze . Hej. Mam problem . Kupilam RO i nic mi nie wyskoczylo . Jeszcze nie jestem do konca zaprawiona w boju wiec nie wiem gdzie to sie sprawdza co sie dostalo . Dam kciuka w góre w zamian za wartosciowa odpowiedz . Moj nick : Jorgista lub Saruman♥ . Pozdrawiam .