glgg
glgg zadał pytanie w grze League of Legends
Bugi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Cieszę się ,że rito nie potrafi patcha dobrego zrobić żeby bugów nie było. Gram sobie rankeda katariną i nagle nie mogę użyć BQWR co oznacz że jestem bezużyteczny.Miałem tak też zkamerą. kamera sama sie odbugowuje a ze skillami to trzea reconnecta zrobić.To tyle jak by ktoś nie wiedział i czy w eż tak macie?!
glgg
glgg zadał pytanie w grze League of Legends
Feederzy na rakedach Witam jestem aktualnie w s5 2razy spadłem zb1 do b5 i raz zs3 do s5 przestałem grać rankedy przez 1miesiąc gdy grałem normale zauważyłe ,że przeciwnicy są strasznie prości do ogrania.Pomyślałem sobie ,że łatwo wyjdzie mi się teraz z srebra ponieważ na normalach gram z samymi gold/silver więc znowu zacząłem grać od niedzieli trafiłem na feederów jak wcześniej Wczoraj grałem z riven która miała staty 3/40 ,dziś grałem z atroxem który podchodził do przeciwnika i satał aż zginie ii tak ciągle miał stsy 4/20. Przez takich ludzi właśnie przestałem grać rankedy lecz czy warto grać rankedy czy przeżócić sie na normale ponieważ tacy ludzie na rakedach trafiają mi się prawie co ranked, a na normalach zaczynam się nudzić Wam też trafiają sie tacy ludzie? Co mam robić ?!
glgg
glgg zadał pytanie w grze League of Legends
Pustka Czy pustka już nadeszła? W historii Vel'koza napisane jest ,,Hmm... temperatura topnienia mieszkańców Pustki jest zmienna". To się stało gdy już przybył do wieży i znalazł ludzi! Co o ty sądzicie?
glgg
glgg zadał pytanie w grze League of Legends
Upadek lol jest bliski!!! LOL upada to przez noobów jak 9/10 społeczeństwa lola już nie ma gry baz feeda flayma i troll w teamie Ja chce znów sezon1 i stałe bany na kompa a nie 2 tygodnie za feed albo afk na rankddzie .Jeżeli riot nic nie zrobi to lol zgiie za roku lub 2 i wtedy to nie będzie gra lcz atałe elo hell
glgg
glgg zadał pytanie w grze League of Legends
Bronz Co mam zrobić jak na bocie nafidowali adc i suppa na topie nafidował jungle i topeera jungla nie gankuje i tylko ja mam staty 10/0 a reszta po 1/10,1/7,1/6,1/5 i wszystkie wieże aż do inchibitora zniszczone?