inverno13
inverno13 napisał(a) na forum gry World of Tanks
centurion 1 Najlepsza wieża to z reguły najcięższa wieża. To samo tyczy sie działa. Określone moduły gąsiennic mają określony udźwig a co za tym idzie nie możesz zamontować modułów zwiększających wagę twojego czołgu powyżej limitu udźwigu gąsiennic. Jeżeli waga modułów które chcesz zamontować przekracza limit to musisz najpierw zamontować moduł gąsiennic o większym udźwigu. Mam nadzieje że zrozumiałeś i że pomogłem! ;)
inverno13
inverno13 napisał(a) na forum gry World of Tanks
Zadanie nr 1 Powiem tak: Ja osobiście tego nie robiłem ale krótki research doprowadził mnie do wniosku że: NAJPRAWDOPODOBNIEJ żeby wysłać screena wchodzisz w zakładke/strone gry na dogry.pl i wchodzisz w zakładke "Galeria" i tam są przyciski ( po prawej ) Wszystkie, Screenshoty, Video i zaraz za Video jest taki biały plus na niebieskim tle i jak na niego klikniesz to masz opcje "Dodaj screenshot". Myśle że to jest właśnie przycisk odpowiedzialny za dodawanie screenów ;) Mam nadzieje że pomogłem! ;)
inverno13
inverno13 napisał(a) na forum gry World of Tanks
Zadanie nr 1 1. Dlaczego nie poszukasz JUŻ ISTNIEJĄCEGO tematu tylko zakładasz kolejny duplikat???? 2. Po pierwsze to musisz mieć założone konto w grze poprzez specjalną stronę rejestracyjną w którą wchodzisz kilkając na "zagraj" na stronie gry na DOGRY.pl - na odpalonej stronie rejestracyjnej musisz użyć tego samego maila którego użyłeś do rejestracji na dogry. Jak już sie upewnisz że masz spełnione te warunki to po pierwszej bitwie zrób screena z wyniku/statystyk bitwy i spróbuj go tu ( na dogry ) zauploudować. Jeżeli dalej będą odżucać to napisz do supportu. I NIE DUPLIKUJ TEMATÓW kiedy już takie istnieją! Wystarczy wyszukać :S
inverno13
inverno13 napisał(a) na forum gry World of Tanks
Penetracja czy uszkodzenia ? To jeszcze zależy od Towjego stylu gry. Ja Ci radzę żebyś przede wszystkim zainwestował w działo z dobrą penetracją. Dodatkowo polecam pociski podkalibrowe. One z reguły załatwiają sprawę ;) Przypominam że da sie je kupić także za kredyty, nie tylko za złoto/golda.
inverno13
inverno13 napisał(a) na forum gry World of Tanks
zarabista gra @ michael-z Trzeba by sie wypytać Moderatora bo chyba zmienili system punktowy kiedy strona wyszła z bety. Też byłem zaskoczony jak po jakichś 2 miesiącach nieobecności ( z powodu problemów technicznych ) zalogowałem sie na konto. Mam pytanie: a jak sie logujesz to dostajesz jakieś punkty? ( w sensie za każdym razem ) Bo ja nie. A apropo tego "ponoć" - TAK BYŁY i można było wiele na tym ich zdobyć ale chyba zlikwidowali to jak strona wyszła z BETY.
inverno13
inverno13 napisał(a) na forum gry World of Tanks
Jak realistyczną grą jest World of Tanks? Zdania są podzielone. To NIE JEST symulator! Graficznie czołgi są dość dobrze wykonane. Jeżeli chodzi o dynamikę jazdy to daleko temu do realizmu. Nowy silnik gry ( HAVOK ) który wprowadzą w którymś z kolejnych patchów ( bardzo możliwe że w 9.9 bądź kolejnym ) poprawi realizym gry bo jest spora różnica pomiędzy tym co oferuje WOT a tym co oferuje HAVOK. Także po wrpowadzeniu nowego silnika gra znacząco zyska na realiźmie.
Czemu wywala mnie z battlefield play4free ?? Jaką masz prędkość internetu? Sprawdź czy spełniasz minimalne wymagania co do prędkości neta. Nie pobieraj żadnych plików i nie miej włączonych programów drenujących łącze w między czasie. Sprawdź konfigurację routera, QOS i priorytet pakietów twojego ISP ( usługodawcy internetowego ). Sprawdź PING swojego łącza. @ Bartosz Powiedź mi co niby mają biblioteki DirectX do łącza internetowego? Gdyby chodziło o DirectX to wyświetliłby sie inny kod błędu.
przyznanie pkt za gre OBECNIE nie dostaje sie punktów. KIEDYŚ ( w znaczeniu: zanim zostało opublikowane oświadczenie EA nt planowanego zamknięcia gry w tym roku ) dostawało sie punkty za tą grę. Jeżeli chcesz wiedzieć ile to sprawdź w jakimś archiwum internetowym. Może akurat któreś archiwum zapisało akurat strone dogry.pl
Jaki jest najwyzszy level? OBECNIE maksymalnym levelem jest level 30. Kiedyś był to level 25. Wątpie żeby zmienili maksymalny level gry na 2 i pół tygodnia przed jej zamknięciem. @ Kuba Można mieć 2 postacie za darmo. Możesz mieć WIĘCEJ ale musisz zapłacić goldem za dodatkowe sloty. Poza tym możesz założyć kilka kont prawda? ;)
a gra jest fajne czy nie? @ qper_1 Gra wygląda jak Battlefield 2 ponieważ obie są na tym samym silniku wiesz? @ gurdak19xx Wcale nie musisz wydawać kasy żeby być dobry i szybko levelować. Trzeba po prostu umieć grać dobrze, fair play oraz nie używać hacków. Uwież mi: nie wszyscy dobrzy gracze wydawali realną kase w tej grze!
inverno13
inverno13 napisał(a) na forum gry World of Tanks
Misje osobiste W 2016 wprowadzą nowe misje osobiste ( no ewentulanie troche wcześniej ). Potwierdzone info - patrz CDA Nr Specjalny 01/2015 Świat Czołgów Stare ( aktualne ) misje prawdopodobnie będą dostępne conajmniej do momentu wprowadzenia nowych. Trudno powiedzieć co wtedy nastąpi - czy zastąpią stare nowymi czy nowe będą po prostu kolejnymi "levelami" misji ( w znaczeniu - kolejne czołgi do odblokowania ).