pianko.piotr
pianko.piotr napisał(a) na forum gry World of Tanks
Bardzo fajne Pytanko Jeśli masz włączone ,,nagrywanie powtórek" w ustawieniach to wchodzisz w folder z grą i zakładkę ,,replays". Tam masz wszystkie powtórki z rozegranych bitew, aby je obejrzeć wyłącz WoTa, będziesz mógł je obejrzeć. Jak nie miałeś włączonego nagrywania, to niestety straciłeś bitwy. Żeby obaczyć wyniki wejdź n stronkę ,,Wot Replays" i wrzuć tam wybraną powtórkę.
pianko.piotr
pianko.piotr napisał(a) na forum gry World of Tanks
Czołgi jakie? Arty(SPG. D samobieżne): Linia do Conquerora GC Lekkie/Średne: Linia do BC25t, polecam bardzo, lecz trzeba mieć umieć grać tymi czołgami) Linia na Ob.140/T62a Niszczyciele: Linia Grille 15 - papierowe czołgi do snajpienia Linia JgpzE100 - mocno opancerzone, krótkiego zasięgu Linia T110e4 Ciężkie: Maus, ale ma ciężką linie, dopiero od VIII tieru zaczyna się zabawa Linia T110e5. bardzo fajne czołgi(t1 HT, m6, t29)
Rozwoj postaci Epicki - większa szansa na zdobycie w sklepie lub w karczmie artefaktów Grzyby - większa szansa na zdobycie grzybów w karczmie, możliwość zdobycia w karczmie drewna lub kamienia(nie pokazuje, gdy przyjmujesz zadanie) PD - dużo więcej PD Gold - dużo więcej złota O tym, jaki jest event powie ci karczmarz.
Pomijanie misji To jest Klepsydra. Możesz użyć jej do pominięcia każdej misji w każdym czasie. Może wydropić z zadania w karczmie(jednak nie zostajemy o tym poinformowani) lub możesz kupić ją w gabinecie magii(jeśli się trafi, oczywiście).