vzzuu
vzzuu napisał na forum gry League of Legends
O co chodzi z tym ELO ? Jak mam zwiększyć to zasrane ELO ?? Żeby nie dodawało mi 15 pkt za wygraną??? A wygrywam częściej niż przegrywam !! Gram od 3 lat w tę grę i dobrze gram ale dlaczego te gówniane punkty nie dają mi wejść wyżej ?! Często gram premade z kolegą co w sezonie też miał silver 2 ma to jakieś znaczenie ?
vzzuu
vzzuu napisał na forum gry League of Legends
Kogo Kupic? Ezreal czy irelia Ezreal ap na mida baaaaaardzo keruje ale tak jak ktoś już napisał raczej nerfa dostanie :/ Ale Irelia to świetny tank na topa i potrafi wykerować i jej ult jest fajny do tf bo jak dobrze się użyje to trafi nim wszystkie postacie dużo zada :)
vzzuu
vzzuu napisał na forum gry League of Legends
Jaka polecacie postać na bot'a? Ale nie wiem czy support czy adc ... Na adc polecam Vayne bo jest to najbardziej carryjący (wiem że źle napisałem :P) ADC albo Ashe bo choć tania to mój ulubiony adc ^^ A na supporta zależy od wrogów ale dobrze keruje (tak jak się mówi :P) Leona albo Blitzcrank jeśli potrafisz trafić skillem a dobrą opcją jest jeszcze Taric bo tani i dobry ;) A z takich bardziej ap niż tank to polecam Sonę i Karmę