Halp meh ! Powinno działać, lecz płynności się nie spodziewaj, jednak z taką konfiguracją polecam Ci wyszukać w internecie tzw. Configów na słaby komputer do gta V. Taki Config sprawi, że gra będzie brzydsza, lecz z pewnością grywalna. Wpisz sobie to w wyszukiwarkę i szperaj - Gta V low spec config
Problem z akutalizacją Witaj, w celu naprawienia tego błędu widzę jedynie dwa sposoby. Pierwszy to rzecz jasna reinstall gry. Jednak, aby temu zapobiec zalecam - wejdz w bibliotekę steam --> odnajdz GTA V --> kliknij na nie prawym przyciskiem myszy --> właściwości --> Pliki lokalne --> Sprawdz spójność plików gry. Rozpocznie się proces weryfikacji plików, następnie steam powinien wykryć brakujące/uszkodzone pliki i rozwiązać problem. Chwilę to trwa, lecz napewno mniej niż reinstall. Spróbuj!
mur.kac
mur.kac napisał na forum gry Battlefield 4
Opłaca się kupować? Według mnie jak najbardziej tak! Kupiłem grę zaraz po premierze i do dziś nie żałuję. Mnóstwo dobrze spędzonych godzin gry, gra nie jest nowinką, ale bardzo udała się twórcom. Fabułę przeszedłem dwa razy, na końcu fabuły należy wybrać kluczowe zakończenie, za wybranie każdego z 3 otrzymujesz po jednym osiągnięciu (fajna sprawa), co do online - ile nerwów, ile radości, ile śmiechu, skupienia... można by wymieniać bez końca, a to oznacza tylko dobre wykonanie trybu. Podsumowując: Jak najbardziej polecam!
mur.kac
mur.kac napisał na forum gry APB Reloaded
jak oceniacie APB Reloaded od 1 do 10? Pierwsza godzina/dwie naprawdę spędziłem fajnie, odkryłem to i owo, postrzelałem się z gliniarzami (zawsze wybierałem ścieżkę przestępczą), lecz po jakimś czasie wkradła się nuda, monotonne misje, mnóstwo NPC, które wprowadzały chaos, wykokszeni gracze, którzy mieli wszystko najlepsze. Ogólnie gra fajna tylko na chwilę, moja ocena 4, szału nie ma!
mur.kac
mur.kac dodał zdjęcie
Oto jaki ładnego screen'a udało mi się ostatnio zrobić w ETS2. Pozdrawiam wszystkich Trucker'ów!
Ziomki kto da jakiegoś/jakieś skiny do 1euro za 11zł psc?? Kupowałem 20euro za ok. stówke na steam i zabrakło mi jakies 92centy do hurtworld'a :/ zostało mi dokładnie 11zł na koncie psc i z miłą chęcią oddam za jakieś takie skiny PROSZĘ O KONTAKT :_::
mur.kac
mur.kac napisał na forum gry Ale Folwark
Zadania.. Omgg. ziomeczku wczoraj zadania były 3 ja zrobiłem te za 200pkt (3lvl) pkt dostałem, ale dziś zadań żadnych już nie ma, więc raczej wycofali zadania w tej grze, najwidoczniej mieli powód. Pozdrawiam :)
Ziomeczki! Wiem, że są fajne ziomki i ci.. drudzy :) jeżeli jesteś fajnym to podaruj parę pkt, każda suma jest wyjątkowa! Możecie również przekazać mi jakiś prezent tutaj https://steamcommunity.com/tradeoffer/new/?partner=293593681&token=Bre6bRSG DZIĘKI!!
mur.kac
mur.kac zadał pytanie w grze World of Tanks
Kampa Załóżmy że jestem początkującym graczem grającym czołgami lekkimi. Najlepiej jest się chować w krzakach itp i próbować zabijać z odległości, czy może podążać za swoimi sojusznikami np. trzymać się gdzieś z tyłu?