dawid67137
dawid67137 zadał pytanie w grze Metin 2
Jak wymienić pkt na walute w metin2 ? Witam, wymieniłem sobie dzisiaj pkt na walute w metin2 ale mam pewien problem. W stronie podanej w instrukcji nie ma okienka logowania. Wchodze w metin2 kilkam zagraj i tam jest tylko okno do rejestracji. Jak sie zalogowac przez ten portal do metina? Jest inny sposób? Jak wymienic te pkt?
dawid67137
dawid67137 zadał pytanie w grze Metin 2
Jak zrealizować wymianę pkt ?????? Witam, wymieniłem sobie dzisiaj pkt na walute w metin2 ale mam pewien problem. W stronie podanej w instrukcji nie ma okienka logowania. Wchodze w metin2 kilkam zagraj i tam jest tylko okno do rejestracji. Jak sie zalogowac przez ten portal do metina? Jest inny sposób? Jak wymienic te pkt?
dawid67137
dawid67137 zadał pytanie w grze Metin 2
Jak doładować sm przez dogry? Witam wymieniłem sobie dzisiaj pkt na sm i mam instrukcje do realizacji kodu , ale jest pewien problem. Trzeba wejsc przez stronę do gry no to klikam metin2, zagraj i tam przenosi mnie do strony na której nie ma okienka do logowania(i to jest ten problem) ,jest tylko rejestracja. Jest jakiś inny sposób żeby się zalogować przez dogry do metina? Chyba ze bez tego mozna wymienic pkt na sm ? Prosze o pomoc. Jak doladowac te sm? ;x
dawid67137
dawid67137 zadał pytanie w grze Metin 2
Czy dostane bonus sm??? Witam. Mam pytanie odnośnie happy hour(wtedy jest x% więcej sm). Czy jak wymienie pkt na sm to dostane również bonus ? Przykładowo wymieniam tutaj pkt na 100sm gdy jest bonus 10% to dostane 100sm czy 110 ?