kubioxs
kubioxs napisał na forum gry Dota 2
Skill bracket, od czego zależy? Niestey mylicie się. Od doty reborn działa winrate. Załóżmy, że macie zagranych 1000 gier. Wygranych 600, przegranych 400. Macie Winrate na poziomie 200. Gra bierze was za Złotego gracza. Teraz, żeby niby wyrównać poziom (chociaż tak się tylko tłumaczą) oraz żeby Ci gorsi gracze nie opuścili gry dzieje się tak. Wy jako złoty gracz dostajecie do teamu 4 brązowych graczy a w enemy jest 5 srebrnych graczy. Jesteście zmuszeni grać z ludźmi nieogarniętymi kontra w miarę zgrany zespół. Wszystko po to, żeby Ci bronzowi gracze nie odpuścili sobie gry i dali volvo zarobić. Jest mnóstwo tematów w których ludzie narzekają na ten stan rzeczy. Jeżeli chciecie się zagłebić w temat, wpiszcie do wujka G zapytanie jak w temacie, tylko po angielsku.
kubioxs
kubioxs napisał na forum gry Dota 2
Który support najbardziej dręczy przeciwników? Necro? Skywarth mage? O czym wy ludzie mówicie... Na necro i Sm'a wystarczy jak carry kupi lifesteala, nie mówiąc o juggernaucie, który na Q wgl się ich nie boi. Prawdziwym utrapieniem jest Gandalf, tzn Kepper of the Light. Przywraca mane ale tym skillem może również wykradać mane na tej samej zasadzie na jakiej działa ult Bloodseekera. Do tego potężne Q. Gdy to się skastuje zadaje ponad 200 dmg na 1 poziomie. 200 dmg ! to jest mnóstwa stania i skilli rozłożonych w czasie od necro i sm'a. Ta postać może stać, spamować Q i przywracać sobie mane. Trochę praktyki i enemy team na lini dosłownie nic nie może na takiego agresywnego keepera zrobić. Mam 4800 MMR. Gram na carry. Keeper jest postacią najbardziej uprzykrzającą życie T_T.
kubioxs
kubioxs napisał na forum gry Dota 2
Czy warto zagrac? Gra ma średnio codziennie online po 800tyś graczy. Gdy jest kompendium, liczba ta rośnie do 1mln zalogowanych dziennie. Tak warto zagrać. Z początku będziesz zagubiony i nie dasz rady się połapać. Jednak z czasem jak zaczniesz rozumieć co się dzieje i carryować gry, będziesz chciał więcej i więcej.
kubioxs
kubioxs napisał na forum gry Dota 2
Postać Dota 2 darius, varus i zed to 3 różne mentalności na późniejsze fazy gry. Postać bardzo podobna do Dariusa to axe: W tej mecie to jedna z najlepszych postaci. Nią z początku trzeba trochę uważać a potem wbijać się w dobrym momencie. Bardzo ważne jest to, że na tej postaci po prostu chcesz być atakowany. Najlepiej jest się nią wbić z blinka w paru wrogów + fale creepów, żeby uaktywnić passywa. Varus: Tutaj trochę gorzej. Postać na range z podobnym skillem do varusa Q jest Windranger. Jest to postać bardzo dobra na mida. Jeżeli nauczysz się używać Q tak, żeby trafiać 2 cele ( jest to związanie) to reszta pójdzie gładko. Piękny ult w połączeniu z scepterem + bloodthornem. Jest to postać jedna z najlepszych na lategame. Zed: Zed w lolu to typowy combowiec. W Docie czegoś takiego nie ma. Na większym poziomie gry, każdy ruch w teamfighcie musi być przemyślany. Jednak na combo polecam chociażby Nyxa. Pokazujesz się, zabijasz i znikasz. Możesz również spróbować tinkerem czy Ci podejdzie. Gra jest cięższa niż nyxem, gdyż trzeba ogarnąć więcej klawiszy jednak jest to również jedna z bardzo dobrych postaci na late. Podobieństw w skillach jest masa. Jest ich zbyt dużo, żeby wymieniać. Najlepiej gdy sam się przekonasz, gdyż pomimo iż są podobne, style gry postaciami, które je posiadają są zupełnie inne niż w lolu.
kubioxs
kubioxs napisał na forum gry Dota 2
Jak zdobyć rzadkie przedmioty Itemów z dropa nie można sprzedać. Najłatwiejszym sposobem jest kompendium. Okresowe zadania w grze, do których dostęp możesz uzyskać poprzez zakup owego kompendium. Wraz z wbijaniem poziomów dostajesz skarby charakterystyczna dla tego kompendium a bardzo rzadkie przedmioty z nich stoją początkowo po 300-500 euro ( później przeważnie spadają do ok 50). Oprócz tego są jeszcze koła rylai z których również może wypaść mnóstwo przedmiotów. Innego sposobu na drop tak rzadkich przedmiotów w docie jako tako nie ma.
Problem z wejściem na stronę. Witam. Tak jak w temacie, mam problem z wejściem na stronę. Otóż gdy próbuję wejść na stronę po prostu się nie da ( witryna https://www.battleline...anding2 jest niedostępna - i tak w każdej przeglądarce :/. - wypróbowane przeglądarki : Google Chrome, IE, Firefox i Opera..) Ktoś wie może dlaczego?