Sergiusz
Sergiusz napisał na forum gry Minecraft
Zakładanie serwera! Ja polecam https://aternos.org/ (niemieckie) ale dobre bo mozesz wprowadzać jakie mody chcesz wpisać ulubione ziarno z kreatora światów zmienić wersje serwera kiedy chcesz i nie potrzeba żadnych dodatkowych programów
KS jest zły? podpisuje się pod tym że w tej grze nie ma czegoś takiego jak ks bo jest to gra drużynowa :) tak samo jak kogoś zabiją w kilka osób a on się czepia żeby poszli na solo no ręce opadają xD jak tak bardzo chce z kimś na solo to niech stworzy sobie grę niestandardową i tam czeka na przeciwnika z którym zawalczy :) Według Mnie ks nie istnieje jak ktoś nie potrafi zabić to trudno powinno sie dołanczać do każdej walki która ma jakiś sens nawet jak przeciwnik jest na low HP bo rożne cuda potrafią robić i może uciec. A w im więcej osób zabijamy przeciwnika tym lepiej dla drużyny bo więcej kasy ma drużyna :)
Co kupić ? Trundlem trzeba dobrze ogranąć więc nie polecam żebyś nie żałował. Voli dobry bo spowalnia i przerzuca za plecy oraz zadaje duzo dmg z W zależne od HP wiec robi się go pod tanka no i z ulta potrafi wyciągnąć dużo dmg linie dla Voliego to: Top,jungla, no i ewentualnie sup Olafem jak się bijesz na początku to atakujesz tylko toporkiem wiesz atak toporkiem i od razu zbierasz i kolejny rzut i tak w kółko raczej nie mają szans cię zabić potem jest już inaczej także spowalnia ma dużo wampiryzmu dzięki W i zadaje nieuchronne obrażenia z E (kosztem HP) no i hardkorowe ult ^^ Ja bym wybrał Olafa ale sobie porównaj i sam zdecyduj ;D Mam nadzieje że pomogłem :)
Sergiusz
Sergiusz napisał na forum gry Margonem
Proszę o pomoc! zaloguj się na swoje konto na stronie margonem i wtedy zrób zdjęcie (nie wchodź do gry postacią) będzie widać twoją nazwę gracza i tę postać na której masz 10 lvl. To powinni uznać ;)
Postacie na Topa większość ad tanków zależy też jaki przeciwnik Ci się trafi najlepiej wybierać kontry na przeciwnika jeśli jest taka możliwość. Ale nie radzą sobie gracze przeciwko Renektonowi Dariusowi i Cho'Gathowi polecil bym tez Trynde ale nikt Nim nie potrafi grac