Niedoceniane postacie Galio - Postać z kolosanym dmg, czerpiąca korzyści z mr. Postrach większości magów. Poppy - Całkowicie broken champ. Ult sprawia że przez kilka sekund mamy w głębokim poważaniu dmg od wszystkiego innego niż nasz cel, dodatkowo jej pasywka jest najlepszą w grze. Urgot - Postać nie tyle słaba jak sądzą inni, co bardzo trudna w skutecznym wykorzystaniu. Zac - Ostatnio Zaca widać naprawdę rzadko, jest jednak bardzo przyjemnym champem.
Gnar i Azir Możesz próbować, ale nie radzę. Gnar nie nadaje się na adc ze względu na jego pasywkę, im więcej atakujesz tym szybciej się zamienisz, a bez aa nie nafarmisz się przecież. Azir za to polega na swoich żołnierzach i niby ma bonus do as, ale w gruncie rzeczy na adc byłby słaby.
Kogo kupić Malzahar czy Swain ? Wszystko zależy od tego jaki styl gry preferujesz. Swain jest mocną postacią, którą grać trudniej niż się wydaje, jednak nafeedowany potrafi wytrzymać nawet walkę 1v5. Malza jest postacią przeznaczoną bardziej do pojedynków, jednak mimo to wpasowuje się ze swoim ultem idealnie w tf, zatrzymując w miejscu najgroźniejszą postać teamu przeciwnego. Swain wymaga częstego wbijania się w przeciwników, za to Malza musi trzymać się nieco z tyłu i pokować. Mi osobiście lepiej pasuje Malza, ale ty sam mimo wszystko musisz zdecydować się kto lepiej odpowiada twojemu stylowi gry.
ania cz akali Annie jest jedną z najgroźniejszych postaci w całym lolu, kiedy wbije ze stunem to papier nie ma szans na przeżycie. Dodatkowo gra Annie nie wymaga wielkich umiejętności. Inaczej się sprawa ma do Akali. Jest ona już trudniejszą postacią, którą trzeba grać umiejętnie, wystarczy przetrwać początek by móc zrobić sieczkę z teamu przeciwnika. W starciu 1v1 wygra Annie. W przypadku wyboru pomiędzy nimi wszystko zależy od kompozycji obydwu teamów.
Patryk
Patryk napisał na forum gry Grepolis
Grepolis Grepolis jest fajną i ciekawą grą, jednak wymaga też cierpliwości i zaangażowania. Polecam ją tylko tym którzy mają czas wchodzić nawet po kilkanaście razy dziennie do gry.