veradux
veradux napisał na forum gry Crossout
Nie dostałem nagrody za zadanie Słuchaj jest duże prawdopodobieństwo że ich nie otrzymasz. Ja nie dostałem zadnych punktów, a zrobiłem 3 zadania, zgłosiłem to do moderatora a on mi odpowiedział że developer nie potwierdza wypełnionego zadania, a zrobiłem aż trzy. To bardzo smutne i niesprawiedliwe.
veradux
veradux napisał na forum gry Crossout
Brak punktów Ja też mam ten sam problem. Wbiłem 3 poziom i nic, poczekałem 3 dni i nic. Z tego powodu napisałem do supportu i do dziś mi nie odpisali, w ogóle zdobycie tych punktów graniczy z cudem, ponieważ dużo osób ma ten problem. Nie rozumiem dlaczego nie dali opcji wysłania zdjęcia.
Nie umiem wbic rangi. żeby awansować musisz mieć punkty elo, dostaje się je za dużo mvp czyli takie gwiazdki które dostajesz na koniec rundy, np w jednej rundzie za najwięcej zabójstw lub dostajesz pkt elo za ilość wygranych rund, powiecmy że wygrałeś 16 do 14 to za ten mecz dostaniesz mniej pkt elo jak mecz z wynikiem 16 do 7 więc wygrywaj większą ilością rund i dostawaj dużo mvp za najwięcej zabójstw lub za robrojenie bomby czy też uwolnienie zakładników a ranga przyjdzie z czasem. Mam nadzieje że pomogłem.