Buildy w Lolu Buildy robi się na poczekaniu w trakcie gry. Oczywiście dla niektórych postaci będą itemy standardowe jak dla illaoi sterak, który jest wręcz epicki dla niej, albo dla lee sina wardownik/ item do jungli z wardami. Przypuśćmy że grasz na team tanków. Nieważne na jakiej pozycji grasz warto było by wziąć postać, która dealuje DMG % lub zależny od hp i jeśli to ap to budujesz np. maske a jeśli ad attack speed to budujesz ruineda bo będziesz się lepiej przebijał. Buildy są bardzo sytuacyjne.
Brand skin Zombie jest dostępny w ogóle? Z tego co wiem nie da się go kupić. Zombie jest epicki i nic go nie przebije. Ja kupując skin do branda nie mogłem kupić zombie to kupiłem mroźnego bo wygląda lepiej niż duchowego ognia :)
Braum czy Zed czy ktoś inny Braum to support, czyli dużo będzie zależeć od twojego ADC. Zed jest postacią, którą da się pokerować ale jest obecnie stosunkowo słaba jak na assasina. W następnym patchu dostaje buffa ale nie dużego więc różnicy nie będzie dużej. Zed jest trudną postacią. Grając nią trzeba podejmować szybkie decyzje co zrobić z cieniami żeby ominąć skille wroga. Bierz Zeda jeśli nie masz duszy supporta. Żeby grać supportem trzeba się nim urodzić ja tak przynajmniej uważam :D
Nowe specjalizacje udalekal jeśli chodzi o 2gą kolumnę to raczej rzadko nadaje się na apc ze względu na to iż apc najczęściej polega na dealowaniu dużego dmg w krótkim czasie do czego bardzo dobra jest masterka Ognisty Dotyk z kolumny zaciekłości. Szczerze nie przychodzi mi teraz na myśl żaden bohater apc, któremu nadał bym masterki z 2giej kolumny zamiast pierwszej. Co najwyżej akali. Bóg piorunów może się na niej nieźle sprawdzać.
Nowe specjalizacje Zależy do jakiego championa potrzebujesz specjalizacji. Zaciekłość czyli pierwsza kolumna jest przeznaczona raczej dla apc, adc i ogólnie dla postaci dealujących dmg. 2ga jest zawrówno dla tanków jak i dla postaci full ad. 3cia kolumna jest typowo pod tanków i supporty
Dobry Support Praktycznie każdy support jest dobry, każdy coś oferuje. Z tych tańszych Alistar Janna to są typowe supporty do protecta. Jeśli grasz tym support twój adc powinien być bezpieczny. Z agresywnych to Annie, sona i ewentualnie Zyra(DROGA). Szczególnie polecam ostatniego supporta to znaczy Zyre. Żaden support nie ma takiego dmg jak ona i dodatkowo ma też ogromne cc. Tylko jest dość ciężką postacią, jeśli będziesz chciał wiedzieć coś więcej na temat zyry z chęcią się z tobą podzielę informacjami :)