World Of Tanks kod bonusowy gazeta Kody bonusowe są w gazecie CD-Action. Hmm sam nie wiem kiedy są w niej kody ja kupowałem w kwietniu i maju cena to jakieś 15-20zł zależy gdzie kupisz.Ja nabyłem ją w kiosku za 15,99zł. Na stronie tytułowej pisze że są kody do wota. Ijeszcze jedno :) Ten kod który znajduje się na płycie trzeba wpisać na podaną stronę jest wszystko wytłumaczone bo jeśli przepiszemu go od razu do wota to on się nie zaakceptuje
witam mam pytanie Zależy jaki poziom. Jeśli chcesz sobie fajnie zarobić to VIII. Podaj mi jakim typem czołgu grasz najwięcej i który Ci się najbardziej podoba ( ciężkie średnie itd) Jeśli chodzi o wybieranie czołgu to najlepiej kupić z takiej nacji, którą najczęściej grasz pponieważ będziesz mógł szkolić szybko załogę.
Jak zdobyc TOGA 2 ? rok temu wbiłem toga na 3 kontach było trzeba wygrać CHYBA 15 bitew i byc w 10 pod względem expa ale taka misja 5 razy chyba. Ogólnie TOG to kupa szmelc i darmowy damage więc odradzam go kupować. opłaca się zdecydowanie Type64 czy SkodaT40
Problem z gra spróbuj zaktualizowac sterowniki karty graficznej. :) Lub daj komputer do przeczyszczenia: format i czyszczenie wiatraczków. Bo ja miałem sam kurz we wiatraczkach i komputer był gorący jak ogień kiełbasy na nim smażyłem ;) Co do tych modów to odinstaluj. Niedawno była informacja że jakieś mody mają wirusa i trzeba je zamienić na inne czy coś ;)
Czołg premium ja mam CDC i powiem Ci tak: Na początku będzie ciężko. Słaby pancerz i ciągle się świeci. Jeżeli nie będziesz miał żarówy to też nic nie ugrasz ;) Ale po ok 50 bitwa( w moim przypadku) ogarniesz go Dlaczego jest dobry?: -Szybki (60km/h) -Celne działo i dużo pocisków, pociski premium to APCR więc mordka sie cieszy :) -Zarabia średnio po 50k na bitwę taką standardową 2k dmg WADY: Praktycznie po strzale w gąsienicę pada ammorack(zostaje uszkodzony) -Często się świeci( łatwo go wykryć jest ogromy jak na meda ;) -Jeżeli nie wyszkolisz załogi na perki takie jak:(Szósty zmysł, Braterstwo broni) to nie będzie Ci łatwo :/ -CDC nienawidzi artylerii ;) wszystkie strzały odłamkowo- burzące wchodzą za full ;) BARDZO POLECAM CDC teraz chyba jest w promocji o 10% :)
Jaki czołg najlepszy do zarabiania Srebra? Wg mnie KV-1 ale nie zarobisz tym strzelając z golda, używając zestawów naprawczych itd. średnio na bitwę dostaniesz 13 tysięcy. Ja zakupiłem CDC i mam bez premium na bitwę netto 40-60k. Ale nie musisz kupować golda ;) wystarczy że będziesz w dobrym klanie i będziecie wygrywać prowincje 2 musisz grać turnieje ESL, ja zarabiam na tym ZA WYGRANE MECZE i 1 MIEJSCE 2000golda więc da się uzyskać ten gold bez Złotych :)