1kcal
1kcal napisał(a) na forum gry Skyforge
Jaka postać jest najlepsza? Z pierwszych trzech klas do wyboru imo Paladyn., Light i Cryo są słabsze. Light słabo bije, a dla Cryo nemezis są bossy przyzywające dodatkowe potwory - zasłaniają bossa i biorą to co miało do niego dolecieć na siebie. Największa wada Cryo to wolno rzucane obszarówki. Jeśli ma "tanka" przed sobą, to dopiero może się wykazać dpsem. Gra jest warta grania.
1kcal
1kcal napisał(a) na forum gry Skyforge
Czy mogę wysłać screna jak mam 603 prestiżu? Nie przesadzać i nie rozpędzać się. Miałem 747 i nie został zaakceptowany. Musiałem stworzyć postać o identycznym niku na US i zrobić 600. To się robi "chwile". Dwie kolejne misje i wyszło dokładnie 600. Wydałem parę kryształków na chyba 3 węzły u paladyna. Trzecia misja ma zdecydowanie za mały poziom prestiżu, bo zanim się połapie o co chodzi można przeholować.
1kcal
1kcal napisał(a) na forum gry Runes of Magic
jak sie miewa runes of magic Odświeżyłem znajomość z RoM. Niestety ta gra jest skazana na wymarcie. Obecnie wprowadzili max 97. Po zmianie wydawcy z Frogster-a na Gameforge da się zauważyć parę zmian. Najbardziej na minus to usunięcie drobnej wymiany gold -> diamenty. Ta mała wymiana miała była jednym z czynników zjadających złoto. Obecnie tego nie ma i ceny na AH są astronomiczne. Jeśli ktoś nowy się zaprze w sobie to większość czasu będzie grał w samotności, w pustych krainach, bez ekwipunku przy świecie i mobach które respią się jak za dawnych lat, kiedy dużo osób grało i często szukało się mobka do questa, bo tak często były wybijane. Przez to obecnie mogą się nawet zrespić "na plecach". Lata minęły, a stare bugi pozostały. Buga z mobkami kiedy ich HP było podwojone pamiętam kiedy od czasów kiedy max lv był na 55. Dla tych co wykażą się zaparciem ostrzeżenie - one biją mocniej niż mobki elite na tym poziomie. Z pozytywów da się zauważyć, że poziomy nauki craftów są przyspieszone, ale do poziomu zarobkowego bardzo daleko. Dodatkowo potki i jedzonko jest droższy, bo ilość surowca na posniesienie go o dwa poziomy została zwiększona z 6 do 8. To sie naprawdę czuje przy jedzonkach i potkach z surowców 2+4. Kuchnia i alchemia obecnie ma sens tylko na poziomie 95. Zresztą kucharzy i alchemików jest dużo, a na pewno są wstanie dostareczyć więcej potków niż jest na nie popyt. Stąd ceny na AH względnie niskie. Możliwości zarobku dla nowych nie ma zbyt wiele. Chyba tylko farmienie łapek misiów, ale można od tego puscić pawia. Ile można. Farmienie runek alchemicznych i kucharskich to słaby interes, bo na dwa dni sprzedaje się ~600 sztuk razem. Jeśli ktoś nie ma wprawy w farmieniu, to pozostaje mu tylko zakup i późniejsze sprzedaż diamentów. Ceny Itemów - sztuka z ubranka LD 20kk, Dobre staty na kamykach również po 20kk. Poświęcając tydzień na intensywne farmienie można się uciułać na jeden stat. To jest chore. Imo obecnie gra powinna być obciętą na 60lvl, bo to co niżej jest nikomu nie potrzebne.
1kcal
1kcal napisał(a) na forum gry Runes of Magic
Ile ta gra wymaga pamięci? Pierwotna część krain (do 55lvl) potrafi działać względnie grywalnie na G45MHD, Oczywiście na obniżonych detalach. Ogólnie gra ma prehistorycznego klienta pod DX 8.1, jeśli nie wcześniejszego. Klient jest 32bit, i był kompatybilny z XP, stąd obecnie śmieszne komunikaty o przekroczeniu zalecanej ilości pamięci powyżej 1.5GB RAM zajętości procesu. Klient może być uruchomiony wielokrotnie, co przydaje się do farmienia ładunków do TM.
1kcal
1kcal napisał(a) na forum gry Dark Era
Broń 40/50lvl Robiłem po raz pierwszy fort, to ostatni boss mi rzucił mieczyk, którego używałem aż do 60lvl, bo nie wypadły lepsze. Nie ma broni na 50lvl, tu jest jakiś głupawy system co 20lvl.
1kcal
1kcal napisał(a) na forum gry Dark Era
Czy 60 lvl? Ta gra jest pod tym względem dziwna, bo pierwsza działka gratis (auto 44lvl), a dalej to brak działek. Jak to robić szybciej - bo sam jeszcze dobijam i robię. Każdy dzienny dopłacać na wszystkie gwiazdki, aby dawały jak najwięcej doświadczenia. Warto powalczyć, nawet na niższych poziomach, aby wpadało przedmioty. Najcenniejsze imo są mapy skarbów. Z pięciu robisz jedną wyższego poziomu, za którą jest więcej doświadczenia. Maksymalnie możesz 10 skarbów dziennie szukać. Zebrany złom przetapiać, bo chyba tylko tak go się da sensownie użyć. Zdobywać fort, lub walczyć najlepiej podczas ewentu Exp x2. Można robić ~2lvl dziennie, dlatego nie warto od razu wrzucać screena na 40lvl.
1kcal
1kcal napisał(a) na forum gry Dark Era
Płynność gry Bo masz słaby net. Silnik tej gry raczej nie wychodzi po za DX 8.1. Jest kilka gier opartych na tym samym silniku, np ROM, gdzie w na starszych mapach można było grać na G45MHD. Inną sprawą jest ilość poligonów, ale tu przypuszczam jest odgórne ograniczenie. Ogólnie gra ma dużego laga, maskowanego przez tryby auto. No ale jak walczy się z perdyliardami klonów, to coś takiego po prostu musi zapychać łącze. Nawet mniej istotna jest sama przepustowość, a raczej ważna jest zdolność do obsługi potężnej ilości małych pakietów.
1kcal
1kcal napisał(a) na forum gry World of Tanks
CZOŁG WZ-111 Żadnych resetów. Reset wcina ponad 40% zdobytego doświadczenia (za kredyty). Trudno mówić o perkach, bo ten czołg jest średni, delikatnie mówiąc. Nie chce się tyle grać, aby tak perki wbijać. Do wbicia trzeciego nie będzie się grać nim najlepiej. Najpierw żarówa i naprawa, drugi BiA, na trzecim idą pozostałe specjalistyczne. Istotne - bezpieczne magazynowanie na ładowniczym i strzał z biodra. Ten czołg ma bardzo słaby magazyn amunicyjny, nawet kromka potrafi pierwszy strzałem go uszkodzić pomimo bezpiecznego magazynowania i mokrego magazynu.
1kcal
1kcal napisał(a) na forum gry World of Tanks
która droga do T 29 Tylko przez M6. Bez armaty 90mm z M6 T29 jest grindową porażką. Dodatkowo po odkryciu M6 i przeniesieniu załogi szkolisz kolejną załogę na T1HT. T29 potrzebuje dwóch ładowniczych. Na M6 zostajesz tak długo, aż na dowódcy nie zrobisz żarówki.
1kcal
1kcal napisał(a) na forum gry World of Tanks
Lowe vs IS-6 Lowe jest bardzo trudnym do gry czołgiem. Imo najdroższa, i zarazem najsłabsza premka. Jest wielki, ma słaby rof i dpm. Na całość nakłada się powolność. Zaletą Lwa jest kozacki wygląd. ISem gra się przyjemniej.
1kcal
1kcal napisał(a) na forum gry World of Tanks
IS 6 vs T 34 Tak chwalą pancerz w IS6, ale na dziewiątkach jego pancerz już nie istnieje. Fajnie się nim gra, ale swoją świetność ma już za sobą. IS6 był super, kiedy jeździło dużo starych op KW1S ze 122mm armatą. Był na nie jak bicz boży i świetnie je farmił. Jak się trafiają twardsze czołgi to jest ciężko. Należy jeszcze wziąć pod uwagę planowany buf jt8,8. i pochodnych po KT wraz KT. Penetracji ISa6 nie będzie starczać na dolną płytę, a to będzie się zapowiadać bardzo ciężka gra. Przy T34 całość jest niezmienna. Działo przebija. Przez to zawsze jest niebezpiecznym przeciwnikiem.
1kcal
1kcal napisał(a) na forum gry Travian Kingdoms
zadanie 2 i 3 Wyzwań z czasem jest coraz mniej. Atakować graczy, rozbójników itp. Za każdy zabity jeden "punkt żywieniowy" dostaje się jeden punkt doświadczenia. Jeśli ktoś myśli o szybkim zrobieniu zadań, to się nie da.
1kcal
1kcal napisał(a) na forum gry Travian
Niestety nasz system nie wykrył jeszcze Twojej rejestracji dla podanych danych. Spróbuj później. Zrób screena z zalogowania na koncie z nikiem _identycznym_ jak w do gry. I za kilka dni Kontakt->brak punktów za grę->Travian ładujesz screena i prosisz o odblokowanie zadań. Kilka dni potrzeba zanim system pozwoli wybrać Traviana. W między czasie, po zrobieniu screena zacznij rozwijać wioskę. Bo inaczej minie ci okres ochronny i nie będziesz wstanie przez ciągłe ataki wykonać zadań z samouczka. Niestety, jak wylądujesz miedzy miśkami co są weseli z tego że grabią ci po kilkanaście sztuk surowców, to wykonanie zadań będzie dość trudne.
1kcal
1kcal napisał(a) na forum gry World of Tanks
strzały penetrujące strzały penetrujące przebijają główny pancerz i zadają obrażenia. @ Kamil strzały za 0, to najczęściej trafienia w moduły oraz przypadki kiedy po takim trafieniu pocisk przeleciał dystans 10 kalibrów i nie natrafił na pancerz właściwy.
1kcal
1kcal napisał(a) na forum gry World of Warships
zestaw startowy wows Najprawdopodobniej dostaniesz te 3000g, ale w momencie kiedy WoWs etap otwartej bety zostanie zakończony. Obecnie jest to niemożliwe, bo wraz z resetem cała zawartość pakietu startowego jest zwracana.