JgTiger 8.8 Jest niezbyt szybki, wielki, można go łatwo objechać ale ma twardy przód (oprócz dolnej płyty) w niektórych miejscach map tylko arta może go ruszyć. Rzuca go max na dziewiątki, działo ma krótkie przeładowanie i dobrą penetrację, amunicja tania i nie trzeba dużo golda używać. Jeżeli lubisz lubisz TD to będzie się dobrze grało.
Nie dostałem złota. Dwa dni robocze to pojęcie względne, niedawno jak kupowałem spodnie w promocji to pan powiedział, że mam 5 dni na wymianę, zapytałem czy kalendarzowe czy robocze - spojrzał się na mnie jak na zombi i powiedział, że w handlu są wyłącznie dni robocze, 7 w tygodniu, innych nie ma.....
Jak WG traktuje graczy Ostatnie misje były słabe, na optykę można uskładać spokojnie 300k kredek i poczekać na zniżkę bardzo prawdopodobną w sierpniu. Od czwartku ma być misja na Dicker Max-a; 200k expa w 4 dni będąc w top 10 - jeżeli nie będzie gwiazdek x5 to tylko dla nołlajfów.
Co lepsze vk 28.01 czy hellcat? To są czołgi o zupełnie innym stylu gry. Hellcat jest do robienia uszkodzeń z ukrycia i szybkiej zmiany pozycji, może być też pasywnym spotterem. VK to aktywny spotter, cały czas w ruchu, uszkodzenia można nim robić haubicą z goldową amunicją - lekkie bierze na strzał. Dobry na twierdze.
japoński czołg premium VI tier Gra jest podobna do gry niemieckim VK 36 z takim samym działem, jak rzuci na 6 tiery to można powalczyć, jak na 8 to tylko stać w krzaku z nadzieją, że coś miękkiego bokiem wyjedzie. Na stronie dom1n.com jest nowy filmik o tym czołgu. Moim zdaniem to trzeba poczekać aż będzie do kupienia za złoto i wprowadzą japońskie HT, wtedy przyda się do szkolenia załóg.
Laptop pod WoT'a Garaż da się odpalić nawet na zintegrowanej grafice w prockach Intela, bitwę na minimalnych ustawieniach. Do laptopa koniecznie dokup podstawkę z wentylatorami do chłodzenia - przedłuży to żywotność elektroniki.
Czołg do zarabiania kasy Do zarabiania najlepiej wybrać jakiś ciężki lub med z 5 lub 6 tieru, ewentualnie 7 przy grze na koncie premium. Dokładnie który to zależy od tego, którym Tobie dobrze się gra. Weź pod uwagę koszty naprawy, pocisków, zasięg widzenia i czy nie potrzeba używać zbyt dużo amunicji premium. Np. Kv-85, IS, T-29, Is-2, Arl-44,T-34-85, Kv-13, Jumbo, Type-58, Cromwell, VK.30.02.M.