Ograniczenie chatu Witam, po raz 2 z rzędu po zakończeniu liczby gier z banem na chat, automatycznie dostałem kolejną porcję gier, w kolosalnej ilości 975 ( ostatni man ok. 500 ) nie trollowałem, nie flejmowałem( nie mogłem pisać ). Czy ktoś miał kiedyś zdjęty ban po wytłumaczeniu? Napisałem już do riotu.
Bot, jak grać. Witam, mam ostatnio problemy z grą na bocie, jak chcę zagrać trochę agresywniej, to przeciwny bot wyrzuca we mnie wszystko, jak chcę graćpasywniej to przeciwny bot znęca się harasem. Co powinienem robić?
Spadanie z diamond 5 do platyny 1. W jakich sytuacjach spada się z diamentu 5 do platyny 1? Pytam, ponieważ mając 0 pkt. Wyszedłem z wyboru bohaterów, team mnie trollował lockami ( 2 adc 2 jungle ) wszyscy chcieli grać to wyszedłem. Czy jak przegram następną grę to będę miał jakieś sraszne konsekwencje tego wyboru? Miałem 0pkt i teraz mam -3 za wyjście. Dodam, że nie wychodziłem z rankedów nigdy w życiu.
Jak kontrolować bot lane. Witam, gram adc, niestety nigdy nie udaje mi się całkowicie knotrolować linii. Nawet jeśli potrafię zrobić sobię dobre early, przeciwnik daje mi popalić w mid/late game. W każdym starciu 2vs2 przegrywam. Co powinienem robić, żeby lepiej kontrolować dolną linię? Jakieś rady co do tradu, last hitu i odfarmiania przeciwnika?