matyjek2
matyjek2 napisał(a) na forum gry World of Tanks
Który czołg wybrać Mam SP, reszty nie posiadam, ale jak poeta wyżej się rozpisał, czołg daje radą i faktycznie odbija, problem w tym, że jak nie trafisz na bitwę tj. w miejsce gdzie będą się wszyscy " prać" to już czasu na przestawienie nie będzie :), mam rację ?? hihih jest tak wolny, że już na początku bitwy trzeba na jakiś mordor czy przepychacz jechać, bo inaczej cała zabawo może cię ominąć i faktycznie ludzie niewiedzą gdzie strzelać, a i MM ma do IX reszta chyba do X, nie wiem jak M4 i STA
matyjek2
matyjek2 napisał(a) na forum gry World of Tanks
GOLD DO WOT jak tylko do wot ?, ja mam konto na PSC i doładowuje to konto a nie WoT_a, PSC to tylko forma płatności, jak np. przelew itd. polecam doładowac PSC a nie płacić odrazu kodem, zawsze jakieś drobne zostają, jak się płaci bez logowania to reszty nie ma.
matyjek2
matyjek2 napisał(a) na forum gry World of Tanks
Trzecia odznaka biegłości B-C 25t 3100 dmg ? żartujesz ? tyle to się robi w co 3 bitwie, odznakę biegłości dostajesz nie tylko za dmg, przede wszystkim to jest dobra gra, na odpowiednim poziomie jak kojarzę chyba dane zaciągane są z ostatnich 14 dni, mogę się mylić. Żeby zdobyć trzeba się nad czołgiem znęcać sporo, ale jak już pytasz o 3 odznakę to zapewne masz już dwie i zasady znasz.
matyjek2
matyjek2 napisał(a) na forum gry Dark Era
Moderator gry Co się dziwisz, chowanie głowy w piasek, nadają się tylko do akceptowania ss nic więcej. Jak napisałem do supportu, że idiota usunął mi posty 3 razy z pytaniem czy zadanie jest w ogóle wykonalne, to kazali mi pisać do Jurix_a. Oczywiście nie napisałem bo sobie gosć musi mieć dużo pracy skoro nie tylko bywalcy dogry.pl do niego piszą ale również support tych bywalców do niego odsyła. No żałośni są co tu pisać.
matyjek2
matyjek2 napisał(a) na forum gry World of Tanks
Jak grać artą ? eee mało grałeś, mody mam aslayna, jakoś idzie, choć artylerzystą nie jestem raczej potrzebna mi arta do misji osobistych. W modach ashlyna pod skrótem klawiszowym "G" możesz trochę bardziej precyzujnie celownik ustawić, zwieksza szanse trafienia bezpośredniego.
matyjek2
matyjek2 napisał(a) na forum gry World of Tanks
Opłaca się kupować czołgi premium poniżej V tieru ? Mam ich kilka i nie gram nimi to raczej kolekcja, nawet załogi nie zrobisz bo niskie triery mają najczęściej mniej załogantów. Lepiej min VI brać. Nawet kupiłem CDA żeby czołg dostac a jeszcze nim nie jechałem :) a dla zabawy jak niektórzy piszą to się jeździ czołgiem ulubionym, a nie szajsem z II czy III trierów, choć WN można poprawiać no ale na pewno nie dla zabawy, choć gusta są różne ja dla zabawy znęcam się nad wrogami T54 :)
matyjek2
matyjek2 napisał(a) na forum gry Wargame 1942
główny budenek??? A to jest z drugiej strony zastanawiające, kto wymyśla te zadania ? ktoś kto w to nawet nie zagrał chyba minuty w tą grę i w wiele innych. 1i 2 zadanie zajęły mi 20 min. włącznie ze sprawdzeniem i otrzymaniem pkt. ( ty ukłon w stronę moderatora) jeden ss zaliczony w 8 min. drugi w ok. 5 min., patrze na 3 zadanie i mi znów szczena opadła. 9 dni ? jak pięć robi się budynek ? ok. skróciłem czas budowy obrony może mi starczy na skracanie na centrum, ale do licha potrzeba 50 mil. na jedem poziom, a zapewne z kolejnym cena wzrośnie. Ja podziękuję. Wolę w zamian z jakimś mieczem świetlnym pobiegać w grze w której nie wiadomo o co chodzi :)
matyjek2
matyjek2 napisał(a) na forum gry Tanki Online
Zadanie 3 ! Slon zgadza sie faktycznie mi wyszło przy 19 dniach 56 czołgów na godzinę, Co daje ok. 1,07 czołgu na min. zakładając, że grasz oczywiście 24/7, regulamin gry zabrania dzielenia się kontem w grze, pod groźbą usunięcia konta, więc szanowne Dogry.pl jak napisał Shadow1837 pogięło was. 3 zadanie jest awykonalne. Dzięki wam za zwrócenie uwagi na ten żarcik, a ambitnym, życzę powodzenia i pamiętajcie, żeby się nie odwodnić trzeba pić :)