DORINSNIPER47
DORINSNIPER47 napisał na forum gry Na Ryby
*_*jak sie gra Dobra nie dokładajcie chłopakowi bo się załamie: Masz wędkę i łowisz ryby, klikasz spacje i czekasz aż ryba złapie, jak złapie to wtedy pojawia się ci wskaźnik, musisz trzymać się koloru zielonego, i robić do skutku, aż dobrniesz z nią do łodzi i złapiesz. Gra bardzo fajna devy nie boją się walić sekrety, np legendarna mapa Stadion Narodowy z facetem-bohaterem-samolotem
DORINSNIPER47
DORINSNIPER47 napisał na forum gry Na Ryby
Ile nowemu graczowi zajmuje wbicie 10 poziomu? Ja po 30 min (około), jak chcesz wbijać monety to polecam ukryty stadion narodowy (mapa jest jako sekrecik) ale musisz mieć szpej na spining, bo tam tylko raki są, w 30 min z pierwszą wędkom na spining i upgratami też pierwsze, to w moim przypadku miałem milion, ale exp tam nie nabijesz bo średnia przy farcie to 30 exp raczek.... Miłego farmowania!
DORINSNIPER47
DORINSNIPER47 napisał na forum gry Na Ryby
Jak zarobic Dolary Wszystkie sposoby: -Eventy -PVP -Osiągnięcia -Serdeczna maszynka losowania -Kupić/wymienić za punkty -Pamiętam że są ryby legendarne, bardzo rzadkie, i trudne do złowienia, daje przelicznik: 25 kg = 10 banknotów (Złowisz te ryby podczas określonego eventu i mapie np. hallowen czyli na mapie do hallowen, legendarne łapią się tylko na spining, z błystką dedyk pod rybę!)