Dzeremaja
Dzeremaja zadał pytanie w grze Taern
Jak kamień w wodę ... Paczka z pierwszą częścią broni spadła gdzieś koło wioski, chłopaki zapili nic nie widzieli. Ktoś w wiosce wskazał "pole goblinów" w tej samej lokacji jest tylko "wzgórze goblinów" ale nic tam nie widzę związanego z tą misją... gdzie szukać tej paczki?
mała sugestia co do powiadomień Nie wiem czy był już poruszany wcześniej ten wątek, jeśli tak to przepraszam za spam. W powiadomieniach powinno być "pojawiła się nowa odpowiedz w temacie "takim i takim" a nie że "wojtus15" udzielił się w temacie w którym bierzesz udział. Bo za przeproszeniem chyba mało kogokolwiek obchodzi kto się udzielił tylko czy pojawiła się odpowiedz do tematów które nas interesują i które tematy to są.
Chi-to , podziel się opinią Jakie jest wasze zdanie na temat tego czołgu? Jak dla mnie to stolec na gąsienicach. Gramolny i wolny jak na meda. Jedyne w miare ok w tym czolgu to celne działo z dobrym rof'em i znośną penetracją. Jeszcze nie miałem okazji przeżyć ani jednego strzału od spg, wyparowuje nawet od grilla mając pełne HP. Co prawda da się ugrać 2000-2500 dmg i 3-5 fragów na losowaniu gdzie jest się na topie ale jest sie raz na 5 bitew i to przewaznie z botami w druzynie. Grając 200 gier na tym czołgu nie doświaczyłem chyba nigdy funu z gry, czy ktoś z was ma podobnie?