adrixa
adrixa napisała na forum gry Ikariam
Jak ocenicie grę? :) Według mnie najlepsza gra tego typu (budowa własnej osady, nie wiem jak się nazywa ten rodzaj), nie wystarczy tylko rozbudować np. tartak i masz stałe 50 drewna na 1h, ale możliwość wydobycia zależy od gospodarności.
adrixa
adrixa zadał pytanie w grze
jak zmienić serwer pobrałam cataclysm z moltena, ale chciałabym grać na atlantissie. jak zmienić serwer (czytałam gdzieś że w cata jeżeli pobrałam z jednego serwera to pobrana wersja jest kompatybilna tylko z tym serwem, ale nie wiem czy to 100% prawda)
adrixa
adrixa zadał pytanie w grze
wow cataclysm Ile waży cataclysm bez żadnych addonów (jakbym miał pobierać wowa wraz z tym dodatkiem od 0)?
adrixa
adrixa zadał pytanie w grze Legend Online
Pytanie bez tytułu Kilka dni temu zarejestrowałam się w tej grze i osiągnęłam od razu 10. poziom. Dziś, gdy zalogowałam się ponownie muszę tworzyć nową postać, a po tamtej ani śladu. Czy to normalne/jak wrócić do tamtej postaci?
adrixa
adrixa zadał pytanie w grze Star Conflict
implanty, o co dokładnie chodzi? Zadanie polega na posiadaniu pięciu implantów. Mając drugi poziom wchodzę w zakładkę "Crew" i tam mam od razu 6 kwadratów pomarańczowych (po 2 w każdym rzędzie). Czy 5 implantów oznacza 5 pomarańczowych w jednym rzędzie, czy pomarańczowe ze wszystkich trzech rzędów razem?
czy na low lvl grają smurfy? Mam aktualnie 11 lvl, ale nie da się grać na tym poziomie. Powód? Mniej więcej 6 na 10 graczy to smurfy (zazwyczaj oczywiście większość w drużynie przeciwnej). Moje pytanie brzmi: czy wam też dobiera takich graczy, czy tylko mi? Nie mogę grać, bo zawsze feeduję (nie jestem nowym graczem, kiedyś już grałam, ale musiałam zacząć od nowa)
Wyprzedaż stron na runy Jak wiadomo niedługo będzie wyprzedaż 2 strony w cenie jednej. Chciałbym skorzystać, ale w sumie nie wiem jakie runy mogę zrobić. Mam pod ad, adc, ap, tanka i move speed (jungle) i nie wiem co jeszcze może się nadać. Nie gram postaciami typu trynda/yasuo/gp więc strony pod kryte nie potrzebuje, pod manę dla ryze też nie. Ma ktoś może jakąś solidną propozycję?