Krzysiek
Krzysiek napisał na forum gry Smite
Jak zdobyć te zielone kryształy ? Nie widziałem takiej odpowiedzi, więc dodam od siebie, że oprócz zakupu za pieniądze w SMITE, lub za punkty w dogry.pl, można je jeszcze zdobyć na dwa sposoby: 1. Czasami (podkreślam czasami) można je zdobyć z questów, zwłaszcza przy specjalnych eventach. 2. Gdy logujesz się kilka dni z rzędu, to za 6 dzień logowania dostajesz 15 kryształów, a za 7 kolejne 35. Można więc zarobić 50 kryształów tygodniowo, jeśli dzień w dzień będziesz odbierał nagrodę dnia.
Mam problem Cóż według onetu, to należy: 1.Riot Games 2.League of Legends 3. kliknąć lol.launcher.admin i wtedy powinno się uruchomić. Uruchamiasz to jako administrator wtedy zrób kopie tego lol.launcher.admin na pulpicie z zmień nazwę na League of Legends i wtedy powinno się normalnie uruchomić i pobrać dane tylko tak jak przy każdy instalowaniu musisz potwierdzać mi to pomogło i dobrze działa. Dodatkowo znalazłem też coś o zmianie trybu zgodności.
Kogo kupić Eza czy Malzahara To zależy na jakiej pozycji głównie grasz. Jeżeli mid albo adc to kupuj Eza. Fakt iż opiera się on na skillshotach może nieco utrudnić zadanie jeżeli nie jesteś w nich dobry. Co do Malzahara, to jest op w jungli + ma tylko 1 skillshot. Co do innych propozycji, to sam nie grałem, ale widziałem niszczącą wszystkich Zyre na midzie. Nie wiem jak ją zbufowali, ale według mnie jest ona op jak na razie. Ogólnie w obecnej mecie, albo raczej po ostatnim patchu najlepiej przyjrzeć się wszystkim magom bo wszystkich masakrycznie zbufowali.
Kogo kupić Ja nie jestem pro jeżeli chodzi o adc, ale jak już to dobrze gra mi się Jinx. Duży zasięg po zmianie broni, globalne ulti + stun. Co do Corkiego, to zagrałem nim chyba 2 mecze, ale muszę powiedzieć że ma świetny poke + w porównaniu z większością adc jest mobilny. Ogólnie fajnie mi się nim grało. Więc jeżeli nie chce Ci się zbierać na adc za 6k, to kupuj Corkiego jak najbardziej.
Opłaca się pozbierać na Thresha??? Ja osobiście uważam że Thresh jest dobrym supportem. Jeżeli mainujesz tą rolę, to bierz go jak najbardziej. Co do plusów: duża obrona dzięki pasywce i zwyczajowemu budowania go pod tanka. "Łapanie" przeciwnika też jest dużym plusem, bo chyba oprócz Thresha tylko Blitz ma tego typu skill (gdzie mi Blitzem dużo trudniej trafić). Dodatkowo multum sposobów na pomoc drużynie. Latarnia daje tarczę w razie ataku, lub pomaga drużynie uciec (kwestia czy ją klikną czy nie zależy od nich). Dodatkowo ulti które masakrycznie spowalnia i zadaje obrażenia. Co do minusów, to niektórym może się nie spodobać że nie skaluje mu się normalnie pancerz + fakt iż ten champ w zasadzie opiera się na skillshotach. Jeżeli głównie grasz jako support, to opłaca się kupić Thresha.
Jungla czy adcarry? To zależy... obie pozycje są kluczowe. Moim zdaniem adcarry jest łatwiejszy. Nie trzeba martwić się o całą drużynę i uważać aż tak bardzo na całą mapę. Jeżeli lubisz grać bardziej w stylu supporta, to polecam jednak jungle, której główną rolą jest pomaganie w zabiciu wroga na linii + dostarczanie buffów w early game. Więc to głównie zależy od gracza. Lubisz wspierać drużynę? Idź jungle. Wolisz być trzonem drużyny w teamfight i zbierać kille? Idź adcarry. Ja osobiście uważam że adcarry jest łatwiejsze... ale jak wspomniałem kwestia gustu.