Aurelie
Aurelie napisała na forum gry Arena Mody
Diamenty Jeśli chcesz zdobyć diamenty za darmo to bierz udział w konkursach na Forum. Co jakiś czas organizowane są również konkursy na Facebooku, w których można zdobyć diamenty przy odrobinie szczęścia.
Aurelie
Aurelie napisała na forum gry Arena Mody
bonus do kupowania diamentów Niestety, nie ma żadnych bonusów do płatności sms. Są często promocje na diamenty np. 30%, 40%, 50% lub Happy Hour, kiedy przez godzinę możesz kupić 100% więcej diamentów. Niestety te promocje nie obejmują sms-ów tylko przelewy.
Aurelie
Aurelie napisała na forum gry Arena Mody
Jak zdobyć diamenty w arenie mody Jest dużo możliwości. Możesz brać udział w konkursach oficjalnych na forum oraz w "stylistce tygodnia". Poza tym, jesli masz konto na Facebook'u możesz brać udział w "szczęśliwej dziesiątce" na fan page'u gry. Oprócz tego, możesz zarabiać diamenty poprzez wypełnianie ankiet. Żeby to zrobić, wystarczy, że klikniesz na ikonkę diamentów, a następnie w zakładkę "zarabiaj diamenty".
Aurelie
Aurelie napisała na forum gry Arena Mody
Nie mogę zmienić koloru włosów W salonie piękności wyświetlasz zakładkę "włosy" a następnie klikasz na dowolną fryzurę. W tym momencie wyświetlają się wszystkie warianty kolorystyczne jakich możesz użyć. Klikasz jeden z nich a fryzura lalki zmienia się z dotychczasowej na tą, którą wybrałaś. Następnie klikasz "zapisz wygląd" i cieszysz się nowym wyglądem lalki.