pawlzim
pawlzim zadał pytanie w grze Metin 2
początek gry Witam Może mi ktoś wyjaśnić jak mam zacząć grać w tą grę? Co zaatakuje jakieś wilki to i tak mnie zabiją muszę zabić tych 30 niebieskich wilków a jak na razie nie mogę kompletnie nic zabić. Jak mam zdobyć jakiś poziom broń czy coś w tym stylu?
pawlzim
pawlzim zadał pytanie w grze OGame
Sonda Szpiegowska Witam wszystkich Nigdy nie grałem w tą grę, a potrzebuje jak najszybciej zbudować sondę szpiegowską prosił bym o wskazówki jak najszybciej mogę ją zrobić jakie wymagania potrzeby aby ją zbudować wiem że potrzebuję stocznie i prosił bym też o wymienienie wymagań aby wybudować stocznię.
Blokada duetów Czy przypadkiem nie powinny być ograniczone duety? Chodzi mi o to że platyna może grać z bronzem to jest bez sensowane , moim zdaniem powinny być ograniczenie do jeden ligi czy coś w tym stylu bo jeśli bronze trafi na platyne to raczej nie ma szans z nim, a w tedy platyna nafeeduje się i jest po grze.
Turniej Katowice Jak pewnie większość z nas wie odbędzie się w marcu turniej w Katowicach jakoś w marcu, wie ktoś może kiedy dokładnie będzie on i czy są jakieś bilety ? Jeśli tak to płatne, ile i gdzie je można dostać?