ja_ryn
ja_ryn napisał(a) na forum gry Minecraft
Gdzie kupić oryginalny gift Code Polecam oficjalną stronę minecraft'a, czyli minecraft.net, ponieważ wtedy masz te 100% pewności co do zakupu. Nie polecam portali typu allegro jak chce się kupić minecraft'a, bo to jednak sprzedają normalni ludzie, i nigdy nie wiadomo czy są oszustami czy nie.
ja_ryn
ja_ryn napisał(a) na forum gry Minecraft
Czy granie na czitach ma sens? Moim zdaniem nie opłaca się. Przecież do rzeczy takich jak bycie dobrym w pvp można dojść samemu, bez cheatów. No i oczywiście cheaty są na większości serwerów zakazane, więc nie radzę próbować ich włączać, bo to może się źle skończyć. Więc jeżeli masz chociaż trochę w sobie godności, proszę nie graj na cheatach i nie psuj innym rozgrywki, tak jak nie które dzieci, które nie umieją sobie normalnie poradzić.
ja_ryn
ja_ryn napisał(a) na forum gry Minecraft
Kto to jest Herobrine? Herobrine jest wymyśloną przez graczy postacią. Są różne legendy na temat jego istnienia, ale jednak są to legendy więc jest to mało wiarygodne. Herobrine wygląda jak stiv, tylko jego oczy są całe białe. Są różne modyfikacje stworzone przez użytkowników minecraft'a dodające do naszej rozgrywki tego o to osobnika, ale czy je wgrasz to już twoja sprawa. Przy modyfikacji herobrine próbuje nas straszyć, chodząc po świecie możemy natknąć się na przedziwne budowle, a na czacie pojawiają się różne napisy. Polecam zagłębić się w ten temat jak cię interesuje, jest to dosyć ciekawe :)
ja_ryn
ja_ryn napisał(a) na forum gry Minecraft
Straszne lagi Tak jak wyżej jest napisane, możesz mieć słabe łącze internetowe, co jest najczęstszym powodem do występowania lagów, lub serwer jest przeciążony pluginami i z większą ilością osób niż 1-2 nie daje rady.