Niunio347
Niunio347 napisał(a) na forum gry Moviestarplanet
Vip za free Nie oszukuj ludzi! :'( Inni się nabierają, a inni nie. Najgorsze, że Ci co mają wyższy lvl później tracą je :'( Jak chcesz 8 lvl to zapracuj na to, ja 8 lvl zrobiłam w 2 dni, gdyby Ci zależało to dawno miałabyś/miałbyś wysoki lvl, i to bez okradania ludzi.
Niunio347
Niunio347 napisał(a) na forum gry Jungle Wars
Jak wykonać 1 zadanie O.o To się wgl nie opłaca, bo jeśli masz w Twoje Zadania , zadanie o grze Jungle Wars i jak zrobisz to zadanie to dostaniesz ileś tam punktów, ale żeby te pkt zdobyć to w tej grze najpierw trzeba wymienić, żeby dostać pkt w Twoje Zadania. Dla mnie to bez sens-,- A tak wgl chciałam zrobić to zadanie( z Twoje Zadania): Dodaj odpowiedź na forum, no i dodawałam, ale nic! Nie dostawałam 5 pkt :( Myślałam, że to działa :(
Niunio347
Niunio347 napisał(a) na forum gry Moviestarplanet
Czy bardziej opłaca się kupić, czy wymienić pkt. z dogry.pl na VIP'a? Moim zdaniem: I kupić i wymienić. Kupić, bo od razu masz konto Wymienić, bo za darmo Co gorsze? Kupić, bo trzeba wydać kasę Wymienić, bo trzeba długo zbierać punkty Bo, żeby mieć Vip, to trzeba mieć 1999 pkt i to na TYDZIEŃ A żeby na rok? To 20499 :/ Ale, chyba jednak lepiej wymienić ;) Trochę to potrwa, ale jest to bezpłatne :) Myślę, że pomogłam i liczę na plusa :D ;)
Niunio347
Niunio347 napisał(a) na forum gry Moviestarplanet
Vip za free Nie zmieniajcie! :( Ukradnie Wam konta :( Jedna osoba też tak pisała, a potem mi ukradła konto-,- Ja jej napisałam, że chyba nie zmienie, a ona to: nara, A ja je napisałam, że to konto ma VIP, 40 lvl, Ona: Aha!Wow! Ale polecam zmień e- mail, będziesz miała VIP!Serio! (Napsała tak, bo zobaczyła, że to konto ma Vp, 40 lvl :D I myślała, że je będzie miała.) A widziałam, że mnie oszuka więc zmieniłam e- mail tylko, że utworzyłam konto, które miało 1 lvl :D Wróciłam na moje stare i widzę wiadomość,: haha, jaka Ty naiwna, podałaś mój e-mail :D Po chwili napisała: Co? Oszukałaś mnie! Dałaś mi konto z 1 lvl! Po tej rozmowie tak się z niej nabijałam, że mnie brzuch rozbolał xD :D Jak ludzie potrafią być tak naiwni :D A tak do tego posta: Przyjmuję od 8 lvl, wiadomo -,- Bo po co mu/jej konto z 1 lvl, lub 5 -,- Nie dawajcie się na to. OSZUSTWO! Myślę, że pomogłam i się na to nie daliście ;)