Szukam supporta do Duo Potrzebuję supporta do duo. Gram głównie ADC ew. na Topie jeżeli ktoś pierwszy picknie ADC. Mam 15 lat, mikrofon, mutację, aktualnie s2. Mainuje Luciana, Dravena oraz Tristane. Wymagania: Mikrofon oraz Teamspeak3, min. s3, ogar oraz kultura. Kontakt: LoL: Kodi The Arc, PW
Punkty za wykonywanie misji Cześć. Wiem że to zły dział ale nie ma raczej odpowiedniego dzialu dla takich pytań. Otóż zarejestrowałem się w grze Ikariam poprzez serwis dogry, po zarejestrowaniu się, loguje się poprzez serwis dogry, wyskakuje mi Wprowadzenie i kiedy klikam "Okej" wyskakuje mi błąd "Twoja sesja wygasła, zaloguj się ponownie na stronie startowej!" i tak za każdym razem. Zalogowalem się normalnie przez stronę Ikariam.pl i wszystko działa. I tutaj mam kilka pytań. Czy aby zdobyć punkty za wykonanie zadania w danej grze musze być zalogowany przez serwis dogry czy moge się zalogować przez główną stronę gry ?
Corki / MF Cześć. Mam takie pytanko. Czy opłaca się teraz pickować Corkiego/MF na ADC czy może lepiej dozbierać te 1700 IP i kupić Sobie Gravesa ? Lubie grać na każdej linii, jestem aktualnie w brąz 1 90lp, gracze nie idą na ADC bo boją się że będą mieli mało farmy czy nafeedują przeciwnego ADC i ja musze zawsze chodzić na ADC. Szczerze mówiąc dobrze mi idzie, staram się, w 10 minucie czasami mam po 90-100 farmy . (Nie jestem pewien ale dobry adc powinien w 10 minucie mieć ok. 100 farmy, 10 farmy na minute) :)