raul__7
raul__7 zadał pytanie w grze World of Tanks
Problem z wyborem misji Od aktualizacji 9.8 nie mogę samodzielnie wybrać misji którą chce zrobić, jak wybiorę jakąś misje i klikne rozpocznij to w prawym dolnym rogu pojawia się komunikat błąd za mało miejsc w garażu czy jakoś tak. Nie wiem czy mam wgrany jakiś mod ale wygląda to tak jakby misje wybierały się same bo jak np gram niszczarkami (mam na nich zrobione wszystkie misje na concepta t28) po bitwie dostaje nagrody za spełnienie warunków pobocznych misji których nie spełniłem grając kiedyś. I tera mam problem bo na CC została mi ostatnia 15 misja a nie mogę jej rozpocząć bo pojawia się błąd. Nie wiem czy jak spełnie warunki tej misji to zaliczy ją automatycznie czy nie. Wie ktoś o co chodzi?
raul__7
raul__7 zadał pytanie w grze World of Tanks
Nowe warunki misji - pytanie Przykładowa misja cl w plutonie lub samemu wyspotuj 2000dmg i osobiście lub w plutonie zadaj 1500dmg plutonowy może grać dowolnym pojazdem. Czy to znaczy że aby zaliczyć misje muszę sam spełnić oba powyższe wymagania czy może być tak że ja wyspotuje 2000dmg a mój plutonowy zada 1500dmg i misja zostanie zaliczona?
raul__7
raul__7 zadał pytanie w grze World of Tanks
Konkurs! Rozdam kody na 1 dzień premki Mam 4 kody bonusowe na 1 dzień premki i skrzynkę coli. Ale żeby nie było za łatwo mały konkursik... Kody otrzymają 4 osoby które wymyślą najlepszy wierszyk obrażający/wyśmiewający drużynę piłkarską fc barcelone (przekleństwa brak kultury i chamstwo mile widziane) Im ostrzej pociśniecie tym większe szanse na kod :D Rozstrzygnięcie konkursu dziś o 21. Pewnie zara będzie ból dupy kibiców farsy ale ciepły OO========D im do mordy... :P
raul__7
raul__7 zadał pytanie w grze World of Tanks
Wycofanie z gry vk4502b Od niedawana chodzą plotki że niemiecki HT IX tieru vk4502b zostanie wycofany z gry a w jego miejsce wejdzie czołg który wygląda jak pomniejszony mouse. Co po zamianie stanie się z modułami i doświadczeniem zebranym na vk? Jeśli obecnie mam na vk odkryte wszystkie moduły to w nowym czołgu też będę mieć już wszystko na max czy trzeba będzie odkrywać wszystko na nowo? Podobno ten nowy czołg ma mieć działo 225penetracji i 750dmg a więc podobne do e100 z trochę mniejszą. penetracją .
raul__7
raul__7 zadał pytanie w grze World of Tanks
BDR G1 B wymiatacz? Co sądzicie o tym czołgu? Aktualnie robię tą linie celem dojścia do amx 50 100. Gra bdr g1 zanim nie zamontowałem topowego działa była tragedią do czasu... Wczoraj zamontowałem topowe działo i momentalnie zmieniłem zdanie o tym czołgu o 360 stopni. Na V a nawet na VI tierach ten czołg wymiata. Praktycznie na luzie co bitwę robię nim dmg na poziomie ok 2000-2500 i średnio po 4-5 fragów. Zakochałem się w tym czołgu i na chwilę obecną pod względem grywalności jak dla mnie miażdży kv1.