Mam 2 pytania. 1. Najlepiej po prostu creepować, bijąc przeciwnika z Q. Nie znam lepszej metody na pokonanie takiej samej postać (zakładając podobne umiejętności) niż dobra farma. Oczywiście można też dzięki teleportowi pomagać na innych liniach zdobywając kille lub asysty. Trzeba zawsze pamiętać zwłaszcza o dolnej lini. Dzieki supportowi możemy teleportować sie na plecy przeciwnika. Jeśli support nie stawia wardów w tylnych krzakach, poprostu napisz mu by to zrobił. 2. Obecnie warto grać: yasuo, trynda, ale również np. rengarem albo dobrym fizzem czy lb. Dobry dmg i możliwość łatwej ucieczki są najlepsze go wyciągania gier.
Czy nautilus nadaje się na supporta? Obecnie królują supporty albo pod tanka albo full dmg. Wiec tak Nautius nadaje się na supporta. Ma aoe slowa, shielda, dobre ulti do inicjacji, a przede wszystkim przesadzony Passyw (którym stunuje przeciwnika). A jak go składać?! Jak standardowego tanka, pamiętając równocześnie że jest supportem, czyli: Relic Shield i Sightstone jako itemy supporta, natepnie Randuin Omen i Banshee Veil zeby być bardziej tanky. Buty polecam Boots of Mobility. Dodatkowo można złożyć naprzykład Righteous Glory, co pozwoli nam albo dopaść przeciwnika, albo szybko ewakuować się z całym teamem.
Tymczasowe wyłączenie Zeda Juz go naprawili skoro wrócił. A odpowiadając na twoje pyta nie: bug polegał na tym, ze postać cały czas dostawała golda i expa za nic. Np. dostawał ignite i wchodził mu dmg, gold i exp. Swoją drogą nie wiem jak oni to programują ze im sie takie rzeczy psują. Zmieniaja np. dmg na jakiejś postaci i nagre recal nie działa, postacie odlatują albo J4 jest wielkości miniona xD
Na czym polega ta gra? Gra najogólniej rzecz ujmując polega na niszczeniu wrogich fortyfikacji i obronie własnych, pomagają ci w tym "potwory" jak również przeciwniką. Wygrywa ta drużyna która jako pierwsza zniszczy Nexusa czyli najdalej polożony budynek (serce bazy) przeciwnika. Gracz do dyspozycji ma okolo 130 całkowicie odmiennych postaci (ich liczba stale rośnie). Ciekawym aspektem tej gry jest to ze nie trzeba w nią zainwestować ani grosza. Kupować można jedynie "upiękkszacze" które w praktyce nie wnoszą nic do samej rozgrywki.
Jakie ma tryby? Ogólnie są 4 mapy. Summoners rift do gier 5vs5 - Chodzi o przepchanie którejś lini przeciwnika do jego bazy, są 3 linie. Twisted Treline - tak jak wyżej ale gra 3vs3 i 2 linie Howling abbys - mapa do gier w trybie aram (All Random All Mid) jest jedna linia gra 5vs5 chodzi o to samo co wyżej ale każdy dostaje losową postać ze swojej kolekcji (typowy tryb do zabawy) The Crystal Scar - gra sie na okręgu, mapa do gry w dominiona - gra sie 5vs5 i chodzi o przejmowanie punktów na mapie i utrzymanie ich jak najdłużej