michael-z
michael-z napisał(a) na forum gry World of Tanks
[PILNE] DLA ADMINISTRACJI! A kto wie w jaki sposób napisać do supportu? kiedyś była opcja na dole strony po prawo (koło pomocy i regulaminu), ale chyba za dużo osób pisało bo teraz nie mogę nigdzie go znaleźć.... Nie ma to jak utrudnianie kontaktu Klientom z Serwisem.
michael-z
michael-z napisał(a) na forum gry World of Tanks
Pogromca cromwelli nie ma jednoznacznej odpowiedzi, każdy czołg jest dobry vs cromwell, wszystko zależy od sytuacji. może cię oklepać byle scout z dystansu bo go nie zobaczysz lub jak jesteście oboje w ruchu bo cromka ma kiepskie skupienie w ruchu. Może cię zjeść na hita KW2 czy O-I z trollem, itp itd. Sytuacja i gracz są tu decydujące.
michael-z
michael-z napisał(a) na forum gry World of Tanks
Jak oceniacie Tigera II Bardzo przyjemny czołg na randomy, pancerz po skątowaniu dobry ale uważaj na wieżę bo w policzki wchodzi wszystko. Działo celne, moim zdaniem dużo lepsze od radzieckich. Jednak nie nadaje się na CW/Twierdze tak jak IS-3. Zarobki - tak jak na pozostałych 8-kach: jesteś na plus jak masz dobrą bitwę i nie strzelasz złotem, normalne.
michael-z
michael-z napisał(a) na forum gry World of Tanks
T26E4 SuperPershing - Planowany zakup, rozważania na temat zarabiania. Celny? 0.38 to nie jest celne działo, jak na moje oko jest "średnio celne". Plus niska penetracja - na 7tierze radzi sobie bez problemu, vs HT 8T już trzeba uważać gdzie się strzela, vs HT 9T bez golda zapomnij że coś przebijesz, jeśli trafisz na VK B lub E75 i z Goldem zapomnij że od frontu przebijesz. Rozegrałem na nim jak do tej pory 706 bitew więc coś tam o nim wiem.. Plusy: ograniczony MM do +1, od frontu twardy, doświadczony gracz po chwili przycelowania trafi w Ciebie bez problemu, mniej doświadczony zazwyczaj się odbije. Minusy: strasznie mułowaty, wolny, niska penetracja. Zarobki: bez premki z "niezłej" bitwy (1500-2000dmg) możesz liczyć na ok 30-40tyś na czysto, z premką i bonusem z twierdzy na +50% srebra miałem ostatnio fajną serję: na czysto 90-100tyś za przegraną, 100-130tyś za wygraną :) więc zarabia nieźle. Nie nadaje się na twierdze czy CW. Nie daje przyjemności z gry chyba że jesteś sado-maso i lubisz takie powolne kloce. Ja gram nim tylko dlatego że to moja jedyna 8-ka prem (wygrana dawno temu jak był maraton) do zarabiania i do szkolenia załóg. Czy bym go kupił za realne pieniądze? Zdecydowanie NIE.
michael-z
michael-z napisał(a) na forum gry World of Tanks
T28E F30 co sądzicie ? Szkoda pieniędzy. T-28 był świetnym czołgiem ale 3 lata temu. To co jest w sklepie premium to zwykły czołg któremu dołożyli nowe działo i dodali mu masę wagi, przez co będzie strasznie mułowaty, czyli z meda zrobi się kiepski HTek.
michael-z
michael-z napisał(a) na forum gry World of Tanks
spaniała gra Taaak.... Jeśli mamy oceniać kogokolwiek po ilości punktów jakie ma na tym serwisie, wtedy przyznam Ci rację drogi Kolego Tajfun403. Jeśli natomiast mam oceniać kogoś po jego wpisie pozbawionym ortografii i jakiejkolwiek interpunkcji, wtedy... cóż... brak mi słów. Zazwyczaj na takie rzeczy nie reaguję, ten jednak rozbawił mnie na tyle, że nie powstrzymałem się aby w ten sam sposób, jakże wybitny, nie odpowiedzieć. I pamiętaj, że jeśli piszesz do "lepszych" od siebie to wpisuj Ich Wielką Literą.