Dejv
Dejv napisał na forum gry Stardoll
Nie mogę doładować superstar! Miałem to samo, problem w tym że u mnie była to Wielka Brytania, napisałem do adminów że nie mam jak doładować ss ponieważ nie mogę zmienić kraju z którego doładowuje konto. Odpowiedź dostałem po ok. 12h o treści ze mój kraj został zmieniony na ten w którym aktualnie się znajduje (Polska) i nie powinno już być żadnych problemów z doładowaniem.
Dejv
Dejv napisał na forum gry Stardoll
zadanie; przestrzeń do nauki A więc, wchodząc do pokoju innego niż główny, masz możliwość stworzenia oddzielnej stylizacji, gdy będziesz ubrana w stylizację którą chciałabyś zachować tylko dla jednego pokoju, wysuwasz pasek po lewej stronie ekranu i klikasz zapisz jako styl pokoju. Natomiast jeżeli chodzi o różowy trójkąt to może chodzić także o misję zgłoszenia "Alisson" (szkolenie w ramach zgłaszania złych zachowań), radzę rozpatrzeć obie opcje aczkolwiek pierwsza wydaje się bardziej prawdopodobna.
Dejv
Dejv napisał na forum gry Stardoll
Jaką wiadomość wysyłać jako spam by zostac NCG? Spam jest zakazany na stardoll, najlepszy sposób to transmitki (wydaje się że mało osób zwraca na nie uwagę, ale wcale tak nie jest) I jeżeli już chcesz pisać w kg ludzi, to dawaj im oceny, jeżeli trafisz na uczciwych, również się odwdzięczą, bo kto Ci ma dać ocenę to i tak Ci ją da, bo prócz pustego wpisu do kg, zależy Ci jednak na ocenie, prawda ? :)