KUL196
KUL196 napisała na forum gry Moviestarplanet
Jak zwykli użytkownicy mogą zarobic szybko StarCoins? Najstarszym najszybszym i najbardziej opłacalnym sposobem na zarobie coins jest wejście w zakładkę highcores potem w pokoje i wchodzisz do ludzi i karmisz ich pupile na każdym pokoju dzięki temu możesz zyskać max 50coins i możesz to robić w każdym pokoju raz na dzień. Jak poświecisz temu trochę czasu to możesz dziennie wyciągnąć nawet 5tyś.
KUL196
KUL196 napisała na forum gry Moviestarplanet
pytanie... Moja nazwa to KUL196 chętnie przyjmę nowe osoby wiec zapraszam. Fame najszybciej przez autografy tzw. Graf za Graf. A najstarszym najszybszym i najbardziej opłacalnym sposobem na zarobie coins jest wejście w zakładkę highcores potem w pokoje i wchodzisz do ludzi i karmisz ich pupile na każdym pokoju dzięki temu możesz zyskać max 50coins i możesz to robić w każdym pokoju raz na dzień. Jak poświecisz temu trochę czasu to możesz dziennie wyciągnąć nawet 5tyś.
KUL196
KUL196 napisała na forum gry League of Legends
jak wyjść z brązu? Nie graj jak typowy brąz, typu kill ponad życie, naucz się farmić, znajdź kolegę do duo z wyższą rangą, mniejsze prawdopodobieństwo, że nie dostaniesz żadnego afk lub typowego raka, postaraj się grać postaciami którymi umiesz grać i są w mecie~~~ Można dodawać do gry KUL196