M
M napisał na forum gry War Thunder
Problem z nickiem SPOKOJNIE , CIERPLIWOŚCI , WSZYSTKO ZOSTANIE PRZYJĘTE PRZEZ SYSTEM :) SPOKOJNIE JAK NA WOJNIE . DO 24 H NICK ZOSTANIE PRZYJĘTY , TAK WIĘC ŚMIAŁO GRAĆ LVL KLEPAĆ!
M
M napisał na forum gry War Thunder
10 dniowe wyzwanie Heeej ;) , i tak nie możliwe żebyś pobił mistrzów tej gry , POZDRAWIAM :) - co do wbijania zadań polecam trzymać terminowość , wszystko jest określone limitem czasowym !
HEY HEY HELLOOO !

Jak tam wam Panowie/Panie , weekend zapowiada się ?
U mnie kulturalnie , zero siedem zgłoś się , kobietka , miły wieczór i na warsztat oczywiście kolejna zwariowana gra z listy dogry , mianowicie SKYFORGE !!!! DYS IS SPARTAAAAAAA
Jedziemy , z tematem zobaczymy jak tam wykonywalność zadań z serwisu .

Pozdrawiam do usłyszenia 8)
Heeeej Maniacy , dzień dobry ?
Taaak niedawno otworzyłem gały po nocnym trollowaniu w WARtunder !
Całkowicie wczoraj opętała mnie wojna , grre uwielbiam te bitewne symulacje!
A wy macie jakieś swoje ulubione samoloty bądź czołgi ?
Na jakim etapie rozwojowym i ile maszyn posiadacie ?

Ja aktualnie 2 na dwa - dwa czołgi dwa samoloty
Sam osobiście preferuje zwinne maszyny dla tego dwupłatowce i małe czołgi , by być bardziej mobilnym wobec sił wroga i atakować szturmem.
A u was jak to wygląda mordeczki ? Wolicie mobilizacje czy konkretny ciężki sprzęt ?

Dziś dalej na warsztat idzie WarTunder , tak że see you in game !!
M
M dodał zdjęcie
Oczywiście że nie mógł się powstrzymać , musiałem dla "od stressu pyknąć" TryTry :D , siekacz forever :3 , uwielbiam tego champa : oczywiście szkoda że przeciwnik się poddał , cały czas czas na liście 20 ostatnich robi się zielono :3 - swoją drogą mój ulubiony kolor :D
M
M dodał zdjęcie
YOOOO
Kolejna gra z serii , pro champs ! więc nie ma mowy o przegranej - tak gram już "wyfarmionymi" postaciami , tym razem na warsztat trafił YI lvl 7 , oczywiście pozycja jungler by i farma i kille się zgadzały .

Co sądzicie o systemie rozwoju postaci , czy lvl postaci ma wpływ na "statystyki własne" czy raczej tylko cyferka ?

Sam osobiście mam mieszane co do tego uczucia :<

Ale win to win <- 8)
M
M dodał zdjęcia
A tu kolejne dwa szociki na szybciutko , żebyście nie myśleli że M to placeqq :P

Dla pokazóweczki mój mainikkk <3 normalnie szau , oczywiście VERSUS PIES NASUS , oczywiście chłop miał dwa podejścia i zgasł , niczym świeżo skopcony blant.

Ktoś z was lubi pykać Tryndą ?
Sam osobiście jak wpadam w trans gracza potrafię cały dzień klepać mongołem :3
M
M dodał zdjęcie
Hello , chciałbym się dziś z wami podzielić scrennem , jak to u nie jednego z nas graczy bywało . Czyli typowe ez game rozłożone w czasie :P - niby feed team , ale tak to już bywa .
Najlepiej grać strategię 5 na 5 z 4 random :P , ale HARD LIFE FOR EVER :D

Tak więc wracając do meritum sprawy o to "szocik" z przed chwili , proszę sprawdzić jaki wynik drużynowo i generalnie zajebiste staty mojego teamu


POZDRO 5 MORDECZKI SEE YOU IN GAME
THUG LIFE FOR EVAAAA :D
M
M napisał na forum gry War Thunder
10 dniowe wyzwanie Witam , niby mam drugie miejsce w tym 10-cio dniowym wyzwaniu , pomijając fakt że zostają statystki zaniżone to bonifikaty jako nawet te 2 gie miejsce brak. wk***łem się.
M
M napisał na forum gry War Thunder
Jakie są 2 i 3 zadanie do wykonania w wan thunder? Generalnie zadania ciężkie i żmudne ale do ogarnięcia , jak w każdej tego typu grze trzeba pokombinować . Ja osobiście mam kilka samolotów i po prostu gram , ćwiczę załogę , jak i robię dużo badań , po to aby wpadały PD`ki . Polecam również pookombinować na starcie jak wlatują ZŁOTE LWY , sam osobiście klikałem co popadnie i troszkę tym zepsułem. ALE TWARDO GRAMMM
M
M napisał na forum gry Crossout
zadania w grze Witam , zadania jak najbardziej wykonalne , właśnie zakończone pełnym sukcesem , generalnie gra nawet się spodobała , polecam !