M. T. SSO
M. T. SSO napisał(a) na forum gry Star Stable
Jak wykonać pierwsze zadanie? Wiem, sama miałam ten sam problem. Chodzi o to, że oni odrzucają ponieważ ucinają zdjęcie, jak widać przed wysłaniem po przeciągnięciu, albo zdjęcie jest za duże. Zmniejsz je i sprawdź ile bajtów waży, jak mniej niż 10 mega bajtów to spróbuj wysłać, jeśli nadal nie działa to zgłoś to do dogry.pl czyli twojego pierwszego znajomego. Spróbuj poszukać też na zapytaj onet pl.
M. T. SSO
M. T. SSO napisał(a) na forum gry Star Stable
jaki jest najwyższy poziom? Najwyższy poziom osiągnięty w Star Stable Online to na razie 21, dziewczyna kilka miesięcy wcześniej opublikowała to na facebook'u i udowodniła, że ma 21 poziom. Melissa Seahall kilka tygodni później także osiągnęła 21 poziom. Mam nadzieję, że pomogłam.
M. T. SSO
M. T. SSO napisał(a) na forum gry Star Stable
Zadanie z kucykami u Polly Możesz kupić kucyka w Forcie Pinta, ale musisz mieć mniej niż osiemset Star Coins. Najtańszy kucyk kosztuje 350-300 Star Coins, a teraz instrukcja jak tam dotrzeć do kucyków: Jesteś koło fontanny. Zjeżdżasz po drewnianych lub kamiennych schodach. Jeśli zjedziesz po kamiennych zjedź na ten drewniany długi most, i szukasz przed ostatniej drogi z drewna od lewej strony. Jedziesz na sam koniec tej drogi i widzisz kucyki. To musisz na ten statek wejść. Jeśli schodzisz drewnianymi schodami, to jedź kłusem, (chyba) trzecim biegiem, aż wyjdziesz na dole ze schodów. Wtedy biegnij na prawą stronę plaży w Forcie Pinta, i po drewnianej drodze jedziesz chwilkę, a potem zjeżdżasz na drewniany most i szukasz takiego sklepu z rzeczami dla konia i dla postaci (np. owijki, sukienki, czapki są w tym sklepie), podjeżdżasz i stoisz przodem do sklepu, potem jedziesz w lewo i wchodzisz na pierwszy mostek od lewej strony, potem widzisz kucyki. Wchodzisz na statek dzięki tej blaszce takiej, a potem wybierasz. Uwaga! Nie możesz mieć mniej niż siedemset Star Coins! Mam nadzieję, że pomogłam.
M. T. SSO
M. T. SSO napisał(a) na forum gry Howrse
W jaki sposób kupić kupon Możesz je kupić za realne pieniądze klikając plusik koło znaczku kuponów. Możesz je także dostać za kliknięcie tego plusika, wejście w darmowe, i jeśli masz 300 punktów za granie (około 60-90 dni grania i zapełnione) to kliknij zbierz i masz już jeden kupon. Da się też sprzedać konia za kupony, ale nie na aukcji. Jak ktoś kupi to dostaniesz kasę do gry.