Zadania/misje w grze Masz minimum base level i job level na 10 ? W skilach first aid na 1 punkt. Ja tak miałem i wskoczyło, wystarczyło potem zagadać do gościa po lewej od lady i wpuszczał do sali treningowej testowej. Co do powrotu to się nie da jeżeli tam coś ominąłeś to może gra zbugowała. W mieście Prontera jest taka chatka nowicjuszy - idąc od środka mapy w lewo drogą i do góry za domek wejście jest od tyłu. Jest tam taki gość co ewentualnie początkowe questy zleca jak byś coś pominął (ale nie wiem czy w tej wersji gry to działa)
Zadania/misje w grze Polecam iść farmić na moby aż uzyskasz 9 punktów umiejętności i rozwiniesz basic skills do poziomu 9. Wtedy odblokowujesz możliwość zmiany profesji (job) szukasz sobie trenera są w różnych miastach np. swordsman jest w Izlude town. Trener zleca Ci test jak go zrobisz dostajesz zbroje i można dalej farmić - jest już łatwiej. Co do misji nie są one znaczone na mapie więc ich szukanie i wykonywanie zajmuje więcej czasu niż to co opisałem powyżej. Jeżeli ma ktoś lepszy pomysł niech się podzieli :). Miłego grania.
problem z zadaniem Weekend, moderacja też potrzebuje odpocząć, jest długi czas na wykonanie zadań, można wbijać levele w miedzy czasie. @recon - musi być widoczny nick jest na górnej belce po prawej, a trzeba wejść w menu > profile > history