Paweł
Paweł napisał na forum gry RF Online
Jakie zadania? Wszystkie zadania to wbicie levelu 3,8,19 i 26.Jeśli wiesz kogo nawalać i masz odpowiednią do tego broń i potiony uleczające to nie ma problemu.Pod koniec jest męczące trochę jak trzeba wbić 19 a potem 26 level.O tyle dobrze że mnóstwo czasu na to miałem i nie musiałem się spieszyć.Dziś ostatnie zadanie ukończone.Czekam aż zatwierdzą.
Jak zrobić screen do 1 zadania? Jeśli chcesz zrobić screena tego zadania to wchodzisz w menu.Znajdziesz na dole ekranu.Potem profile Statystyk.Militaria i historia.Screena robisz tam gdzie masz Offense.Ale nie rób screena na powiększonym ekranie bo nie widać w tedy nicku a nick musi być widoczny.Screena możesz też zrobić jak wejdziesz na email.Taka koperta na dole ekranu i wchodzisz w raport.Ustaw sobie tak aby było widać tylko 5 Attack succeeded.
Paweł
Paweł napisał na forum gry Therian Saga
Jak podnieść atak bohatera do 8 ? Osiągnięcie ''Złodzieje Chleba'' zaczyna się w mieście Falkonia w dzielnicy wojskowej.Żeby zdobyć 8 ataku bohatera wystarczy że będziesz walczył gdzieś w terenie z przeciwnikami albo w dzielnicy wojskowej trenować.Osobiście kupiłem lepszy sprzęt a potem jeszcze trochę potrenowałem.