Beret
Beret napisał na forum gry League of Legends
Jinx czy Illaoi? Jak weźmiesz adc to nie będziesz sie skupiać na nauce skilla w takim stopniu jak na topie, bo często gęsto będziesz się denerwować nad supportem. Wydaje mi się że Ilaoi może być łatwiejsza. Z drugiej strony ja w lolu bardzo nie lubie łatwych postaci, bo szybko się nudzą (przynajmniej mi). Prawda jest taka że powinnaś grać tam gdzie Ci się najbardziej podoba. Wymainować tą linię, a potem wybrać dodatkową. Tylko na bota o ile nie masz znajomego supporta, to jak Ci się trafi jakiś z którym się dogadujesz, dodaj go do znajomych i się go trzymaj. Pozdrawiam :)
Beret
Beret napisał na forum gry League of Legends
Jaka postać ? W pełni zgadzam się z Maciejem. Ahri mogę Ci odradzić z wielu powodów. Po pierwsze jest t o zabójca. Co za tym idzie nastawia się ona na eliminację jednego celu. Altualnie posiadamy tanky mete, więc przydałyby się ogromne obrażenia aoe jakie posiada ziggs z ulta. Co więcej... z moich obserwacji w teamie często nie brakuje zabójców (szczególnie w low elo) a więcej jak jeden to już stanowczo za dużo. W dodatku Ahri jako zabójca musi roamować oraz wygrać linię, nafeedować się. Ziggs przechodząc pół rzeczki może rzucić ulta i już jest szansa na udany gank. Lulu jest supportem i to niezłym. Ale bez premade adc radziłbym Ci się za tą rolę nie brać. Często gęsto będziesz stawał na głowie, a przez to że nie będziesz grał na carry pozycji czyt. np. Mid nie będziesz miał wpływu na grę. Z mojej strony polecam Ziggsa. Pozdrawiam i powodzenia :)
Beret
Beret napisał na forum gry League of Legends
Renekton czy Ziggs Zależy od preferowanego przez Ciebie lane. Rene jest toperem, a ziggs midderem. Co do renektona wydaje mi się że w tanky mecie może mieć problem, natomiast ziggs jako iż nie ma słaby escape to posiada burst dmg, teamfightowego ulta i jest bardzo dobry do pusha turretów patrząc na jego pasywke i W. Koniec końców wybrałbym ziggsa.
Beret
Beret napisał na forum gry League of Legends
League of Legends :) Ja podchodzę do sprawy w ten sposób. Graj normale najlepiej z kimś już obeznanym, a jak widać kandydatów nie brakuje haha^^. No gdzieś się musisz nauczyć grać. Proszę cię tylko o jedno. Nie graj rankedów puki grać się nie nauczysz. Jeśli na normalach będziesz wygrywała praktycznie każdą grę wtedy dopiero sięgaj po rankedy, ew. jak normale ci się konkretnie znudzą co mi się zdażyło dopieto po ponad roku grania. Jak widzę kogoś kto gra rankedy bo gra w lola od 3 miesięcy i nie ma podstawowej wiedzy na temat tej gry to mnie krew zalewa. I na miłość Boską, nie dawaj się nikomu boostować. Potem zepsujesz tylko przyjemność z gry sobie i innym. Na wyzwiska nie patrz, mówi ci to jungler xd Graj tak jak wiesz, że masz grać, oglądaj poradniki i słuchaj się bardziej obeznanych kolegów, byle nie brązów i silverów, bo oni jeszcze nie dorośli do tego by zauważyć że popełniają jakieś błędy i zazwyczaj całą winę zwalają na innych. Wszystko przyjdzie z czasem. A na koniec: Powodzonka w przyszłych rozgrywkach!
Beret
Beret napisał na forum gry League of Legends
Pomoc do Kalisty Może oczywiste ale warto napisać: 1. Być w ciągłym ruchu za pomocą pasywy, pomoże to w unikaniu skill shotów wroga 2.Wymaga to obeznania z tą postacią ale bardzo dobrze pokuje się nią wrogów praktycznie bez żadnych kosztów. Mianowicie wbijamy ze 2 włócznie w przeciwnika i 1 w minminiona, który ma low hp po czym używamy E by dobić miniona co anuluje nam cooldown umiejętności i poświęcony koszt many, a w dodatku przeciwnik dostaje ekstra obrażenia. 3. Zimna krew i kalkulacja obrażeń w głowie by użyć E w odpowiednim momencie.