Problem.... Witaj, używam wielu modyfikacji do World of tanks i czasem mi również zdarza się taka sytuacja. Na sam początek gdy włączysz grę to obok przycisku GRAJ masz taką strzałkę. Naciśnij ją i wybierz aby uruchomić w trybie bezpiecznym. Oznacza to że gra włączy się bez uruchamiania modów i innych dodatkowych składników. Jeśli się uda to znaczy to że masz problem z modami. Wtedy najlepiej wejść do głównego katalogu gry i usunąć pliki TYLKO z folderu: /mods/najnowsza wersja gry/ oraz z katalogu: /res mods/najnowsza wersja gry. Jeśli to nie pomoże skontaktuj się z supportem WG lub zapamiętaj hasło i zainstaluj grę od nowa. Mam nadzieję że pomogłem.
Gdzie jest kod z najnowszego numeru CD action? Jeśli chodzi ci o ten z asasinem i hous of depotia to jak masz płytę z assasinem to na niej jest kod, następnie postępujesz zgodnie z instrukcją na str 125. Po postąpienu zgodnie z instrukcję pojawi ci się lista kodów lub dodatków jakie on odblokował, wybierasz jeden i go dostajesz. Następnie wystarczy przejś na odpowiednią stronę np: wybierasz kod do wot to idziesz na stronę wargaming logujesz się i wybierasz zrealizuj kod. Tam go wpisujesz robisz wykup i gotowe
O co chodzi w cw? cw czyli clan wars, jest to po polsku wojna klanów. chodzi w niej o to że lider twojego klanu lub osoba do tego upoważniona rozpoczyna wojnę po między twoim klanem a innym wylosowanym. Wojna może byc 10 vs 10 15vs 15 i kilka jeszcze tego typu. Na każdej wojnie masz 2 ataki, zwykle atakuje się swój numer (ty w kolejności od najwyższego masz np 11 to atakujesz osobę z wrogiego klanu też z numerem 11). Później możesz atakowac osobę wyżej. UWAGA!!! nie atakuj niższego numeru niż twój chyba że reszta klanu Ci na to pozwoli, chodzi po prostu o to aby osoby z niższym numerem niż ty nie zostały na lodzie i musiały atakowac wyższe numery bo w takim przypadku zwyczajnie będzie im trudniej i nic nie zarobią oraz nie zdobędą gwiazdki(tobie łatwiej a sojusznikowi utrudniasz). Klan który łącznie zdobędzie więcej gwiazdek wygrywa, w zamian za to dostaje eliksir dark eliksir i gold a także tak zwane klan perks czyli exp klanu za który klan wbija wyższe lewele i za to są różne ulepszenia. Mam nadzieję że wytłumaczyłem:-)