ChallengeMe.gg

Utwórz nowe konto w serwisie ChallengeMe.gg, potwierdź swój e-mail, kliknij "Graj" i rozegraj dowolny mecz w CS:GO.

I po co ta podpucha? Aby zainstalować i uruchomić grę w celu wykonania zadania trzeba posiadać klucze do gry które są płatne. Oczywiście zanim nie zainstalujesz gry i nie spróbujesz wykonać zadania i nie kapniesz się że coś tu nie gra to się nie dowiesz, że możliwość wykonania zadania bez środków własnych to jest ściema.
Zadania League of Angels III
Kolejne oszustwo/podpucha. Pierwsze trzy zadania da się wykonać lecz czwarte zadanie polega na wyłożeniu pieniędzy a konkretnie 5 euro na zakup statusu vip. Po raz kolejny ludzie zaczynający zadania nie spodziewają się, że do zdobycia wcale nie jest 2900 pkt i 800 exp lecz zaledwie 900 pkt i 550 exp. Brak jakiegokolwiek ostrzeżenia, że 70% nagrody można zdobyć tylko prawdziwymi pieniędzmi.
Oczywiście tradycyjnie w takiej sytuacji forum pod grą (League of Angels III) nie działa i nie da się zamieścić żadnego postu aby o nikt się o tym zawczasu nie dowiedział.
Zadania do SoulWorker:
1) Osiągnij 5. poziom
2) Osiągnij 10. poziom
3) Osiągnij 15. poziom
4) Zakup SoulCash, po czym prześlij nam poprzez "przekaż dalej" e-mail potwierdzający zamówienie od SoulWorker na e-mail tasks@gamekit.com.

Zadania publikuję aby pokazać jakie chamstwo uskutecznia się na serwisie. Przy innych grach przynajmniej próbuje się zachowywać jakieś pozory uczciwości poprzez zadania które wymagają posiadania (tak naprawdę kupienia) waluty premium. Tymczasem przy SoulWorker już nawet bezczelnie piszą (mówiąc w kolokwialnym skrócie) "MASZ KUPIĆ WALUTĘ ZA PRAWDZIWE PIENIĄDZE" co można przeczytać również jako "CHCESZ PUNKTY TO DAWAJ KASĘ".

Niech następni wiedzą, że do zdobycia jest jedynie 600 pkt a nie 1600 pk.

Próbowałem to umieścić na forum gry SoulWorker lecz nieznany błąd uniemożliwił mi to. Pisałem do moderatorów ale oni nawet nie raczyli odpisać. Mają to daleko w poważaniu. Napisałem więc sam do siebie bo tylko tyle mogę zdziałać. Żałosne jak zwykle.

Pozdrawiam ludzi którzy zabłądzili na mój profil.
Zastanawiam się jak to możliwe...
Showmax, czyli jedno z zadań które ma polegać na "Potwierdzeniu subskrypcji miesięcznej" jest tak naprawdę WYKUPIENIEM SUBSKRYPCJI MIESIĘCZNEJ. Co więcej w regulaminie strony znajdują się zakazane klauzule, te same które stosował słynny pobieraczek.pl i przez które jednocześnie w sądzie przegrał ponieważ za ich pomocą naciągał ludzi na kasę strasząc pozwami i egzekucjami komorniczymi. Za Showmax niebawem weźmie się UOKiK. Mądre głowy z dogry.pl nie wstyd wam?
Zastanawiam się jak poradzić sobie w sytuacji gdy obok przycisku "ZAGRAJ" nie pojawia się nic w stylu: nick w grze, info o punktach, zadaniach czy o limicie czasu. Gra ściągnięta, zainstalowana, postać stworzona i co dalej?