Kod aktywujący do gazetki MSP ^.^ Witaj, Afromentalnafb! Zauważyłam, iż chcesz otrzymać KOD na starcoins + prezent. Otóż, w gazetkach, zabawkach, ubraniach są kody. Każdy z nich jest inny. Niestety, kod można wykorzystać tylko raz. W sklepach możesz sobie kupić gazetkę. Kosztuje albo 8,25 zł, albo 8,99 zł. Pozdrawiam!
Msp............................ Witaj, maril100141! Zauważyłam, iż chcesz oddawać swoje unikaty, rzeczy, animacje itp za diamond. Niestety nie można. Gdyby tak było, gracze za szybko by zarabiali i Moderatorzy by mieli straty, bo nikt by nie kupował VIP, jeżeli diamond są za 'darmo'. Pozdrawiam!
Jak znaleźć kod ? Witaj, Ela! Zauważyłam, iż masz problem z zamówieniem konta VIP. Sprawdz na swoim telefonie w SMS'ach czy nie ma jakiegoś kodu. Jak w SMS'ie będzie np. (przykładowy kod, nie działa) 938479 to znaczy, iż to kod. Miłego zakupu ;D Pozdrawiam
Jak miec vip za faree na msp? Witaj, bibi! Zauważyłam, iż nie chcesz kupować usługi VIP. Mamy dla ciebie kilka rad; Rób zadania i zbieraj punkty na tej stronie. Bierz udziały w różnych konkursach na przykład na film z danym motywem. Nie koniecznie wygrasz, ale 3 pierwsze miejsca są nagradzane kontem VIP, diamond oraz starcoins. Powodzenia i pozdrawiam!
jak zostać na msp hackerem Witaj natalia.janik2! W grę Movie Star Planet gra dużo dzieci, więc zostanie 'hakerem' jest nielegalne i związane z zablokowaniem IP komputera w tej grze. A jak już musisz nim zostać to musisz znać się bardzo dobrze na informatyce. Musisz umieć programować. Nie polecam ci ściągania z internetu 'maszynek do zgadywania haseł', bo najzwyczajniej posiadają grozne wirusy. Pozdrawiam!