natalia.wojdygo
natalia.wojdygo napisał(a) na forum gry Tera Rising
Nowe klasy Od wyjscia reapera wszystkiego Ci nie powiem, ale przede wszystkim brawler (nie wiem jak to się pisze) jest typową klasą do tankowania. Sama gram tą klasą i nie mogę się już przyzwyczaić do innej. Gunner - O tej klasie dużo Ci nie powiem. Napierdzielasz kulami z wielkiej broni. Mi się ta klasa nie podoba. Ninja - Klasa bardzo ciekawa. Sprytna postać, szybka, zwinna. Też bardzo lubię nią grać, ale wolę brawlera. Nie wiem, czy były dungeony/instancje kiedy grałes, ale żeby to ogarnąć najlepiej stwórz nową postać. Kurcze... Nie chce mi się tak dużo pisać... Może pogadamy na Skype, to Ci może jakos wyjasnie ;)
natalia.wojdygo
natalia.wojdygo napisał(a) na forum gry AION
Co sadzicie o możliwości zdobycia wiekszego lvl Chodzi Ci o to, że można zdobyć 75lvl? Jak dla mnie to bardzo fajnie ;) Gra się rozwija razem z fabułą. Za sobą mam około 4 lata grania w Aiona i nie widziałam postępu. Możliwosc zdobycia większego poziomy, czy rozwój historii zmotywował mnie do grania. Niestety obecnie już raczej nie gram, ponieważ nie mam z kim i znalazłam lepszą i nowszą grę tego typu (taki ulepszony Aion)
natalia.wojdygo
natalia.wojdygo napisał(a) na forum gry AION
Asmodian vs. Elyos Zależy. Moim zdaniem grając Elyosem jest trochę prosciej, ale jest mniej osób... Z drugiej strony NIGDY w przeciwieństwie do Asmodianów nie spotkałam się z odmową pomocy, czy niemiłymi słowami. Asmodianie zwykle wygrywają, mają więcej artefaktów i twierdz w Otchłani itp. MOIM ZDANIEM Elyosi. ;)