ramka do skina Przedmiot będzie przypisany do twojego konta ze względu na posiadanie specjalnej ikony. Gdy później zakupisz skina, ramka automatycznie się aktywuje i przypisze do skina. (Oh well... 2 lata się spóźniłem z tą odpowiedzią <3)
Początkujący gracz Patrz na minimapę oraz skup się na dobijaniu stworów. ~15 farmy=1 kill. Kile i farma dają złoto. Złoto daje przewagę. Dobrze wykorzystana przewaga daję presje. Presja daję push. Push daję wieżę. Wieża daje złoto i zmniejsza presje przeciwników. Większa presja daję więcej pushu. Wiecej pushu daję więcej wież. Celem gry jest zniczczyć nexus. Niszczysz wieże = Bliżej nexusa. Nie próbuj na siłę zabijać. Jak wiesz że nie zabijesz to nie wbijaj. Wycofaj się. Wydaj golda. Farm więcej. Pomagaj matom. Chroń własne wieże. Mów teamowi żeby brali smoki. Farm. Wydawaj golda. Pushuj. Wygraj. Mam nadzieje że pomogłem<3
SokkaQ113
SokkaQ113 napisał na forum gry Fortnite
Jak byc lepszym w fortnite ? A tak naprawdę to po co masz stawać się lepszym? Czyż Fartnajt nie daje ci frajdy z samego tego że w niego grasz? Poziom graczy podnosi się wraz z czasem od początku istnienia BR, czyli nie zostałeś w tyle, na pewno stałeś się lepsiejszy, tyle nadal proporcjonalnie nauczyłeś się tyle i zdobyłeś tyle doświadczenia co inni co zaczęli w 3 sezonie. Jeżeli chodzi o kopanie neta... Zostaw te wszystkie rady i nie kieruj się nimi! Stwórz własny styl! Wiele lepszych graczy prawdopodobnie robi poradniki dla innego typu graczy niż ty. Po prostu zamiast patrzeć jak inni powtarzają schematy stwórz własny. Zamiast budować barykady naucz się fizyki gry i przewiduj gdzie będzie strzelał przeciwnik, i uniknij. Albo zamiast być zbyt odważny i rzucać się do walki, zacznij wabić przeciwnika do siebie, po drodze zostawiając pułapki i torując mu drogę. Nie ma powiedziane jak masz grać, nawet ja nie radze ci byś robił tak jak wspomniane było wyżej. Graj tak jak ty uważasz że będzie lepiej.
Nicki dla maina Mastera Yi HighLander, IonianAssasin, Wuju>Hiten, KatanaMaster, DontBuildArmor, MasterofCarrot, YimortalityKey, Pro(Yi)ect, BountYiHunter, YouCantEscapeFromYi, LightingJedYi, CosmYicReaver, AlphaStriker. Mam nadzieje że w jakimś stopniu pomogło. Inspiracja ze wszystkich skórek(ale jakoś mało oryginalnie mi wyszło). Pozdrowionka<3
Kayle na poziomie brąz/silver? Kayle jest dobra wszędzie, lecz najlepsza jest na środku i górnej aleji (czasem na supporcie z określonymi prowadzącymi). Jej umiejętności są proste do zrozumienia, mnimalnie trudniejsze do opanowania w praktyce. Na poziomie hutników brązu to bardzo dobry wybór na topa. Po jakmiś czasie i awansie można spróbować mida i wsparcie. Na TT też robi swoje jako Bruiser AD. Przedmioty które mogą się przydać to: Ostrze Gniewnego Guinsso, Huragan Ruannu, oraz Kieł Nashora. Mam nadzieje że pomogłem.