anglezyt
anglezyt dodał zdjęcie
Cytując takiego jednego zapatrzonego w gwiazdy powiem tylko tyle: Eppur si muove - A jednak się kręci (1633 a.d. Galileusz)
Szkoda jedynie, że radość przyćmiewa nieco fakt, że przypomniano sobie o moim zamówieniu dopiero przed godziną, po tym jak wczoraj wieczorem pisałem w tej sprawie do admina. Dlaczego dopiero dziś musiałem potwierdzić zamówienie, tego zapewne się już nie dowiem, ale mniejsza z tym. Słowo stało się ciałem i jak widać na screenie zamieszkało na moim koncie S.T.E.A.M.
Mimo wszystko dziękuję portalowi dogry.pl za realizację mego zlecenia. Oby kolejne nie kosztowały mnie tyle nerwów.
Nie wierzcie w te głupie teksty, że ktoś dostał kod do STEAM'a w 30 minut. Czekam już czwarty dzień. :( Jedynie punkty z konta zniknęły natychmiast, a mailaz kodem jak nie było tak nie ma :( I zbieraj tu punkty człowieku :( Totalna porażka.
32 godzina oczekiwania na kod - wymieniłem punkty na doładowanie i nic, cisza. Jak przeczytałem opinie gościa, że dostał kod w 30 minut, to mnie zatkało .30 MINUT TO NIE 30 GODZIN!!!!! Tak trudno wyslać mail z kodem?
anglezyt
anglezyt dodał zdjęcia
Drugiego maja wystartował pierwszy z trzech eventów w S.K.I.L.L w jakim wziąłem udział. Łatwo nie było wygraj 25 potyczek :) ale już czwartego maja na moim koncie widniało 24 wygrane. I jeszcze tego samego dnia walka w fabrycznym hangarze przyniosła mi upragnione 25 zwycięstwo i rzecz jasna nagrodę. Teraz czekan na start kolejnego eventu. A Wam jak poszło?
anglezyt
anglezyt dodał zdjęcie
Trzecie zadanie wykonane :) a tak przy okazji wszystkich którzy się martwią jak pokazać jaki mają lvl, informuję, że na lvl 12 widać napis jaki jest lvl :) co można zobaczyć na zamieszczonym tu screenie :) oby szybko go zatwierdzili, ponieważ trwa fajny event :)
anglezyt
anglezyt napisał na forum gry S.K.I.L.L
Wejście na serwer Nowy event potrwa 5 dni czyli do 07.05 :) na moim profilu masz screen, a jeszcze jedno kolejne dwa eventy startują 06.05 i 09.05 wiec spodziewaj się kolejnych przerw w pracy serwera :)
anglezyt
anglezyt napisał na forum gry S.K.I.L.L
Wejście na serwer Niw wiem jak było godzinę temu, ale przed chwilą się logowałem do gry i było wszystko ok. Tyle ze doszedł jakiś nowy event więc to chyba dlatego czasowo serwer był zamknięty. Teraz chodzi jak złoto :)
anglezyt
anglezyt dodał zdjęcie
`Właśnie zaliczyłem zadanie nr 2 poniżej screen jaki wysłałem do akceptacji, ciekawe jak długo tym razem będzie odsyłany?
anglezyt
anglezyt dodał zdjęcia
Zabawy w nic nie widzę i nic nie wiem ciąg dalszy. Misiowi sprawdzającemu zadanie nr.1 polecam temat na forum gry https://dogry.pl/skill/qaa/11651586/jaki-tytul-odpowiada-12-lvl/ tam ma tabelę z której może się douczyć jaki lvl ma jakie oznakowanie bo na screenach z gry nie widzi i zwraca je do gracza z informacją że są nieczytelne. Czy ten screen jest nieczytelny?
anglezyt
anglezyt dodał zdjęcie
Kto mi powie jaki mam tu lvl? Bo admin nie widzi, że to 4 lvl.
  • tommy665

    tommy665 4 z + :) admin widzi co chce widzieć, i tyle, skoro on pisze ze nie widać to nie widać i basta :p

    28.04.2017, 00:50
  • anglezyt

    anglezyt Jakiś geniusz zobaczył ten screen i napisał mi tak: Zadanie 1 w grze S.K.I.L.L. nie zostało wykonane z powodu: Screen jest zbyt słabej jakości, prosimy o wysłanie czytelnego obrazka

    28.04.2017, 00:41
anglezyt
anglezyt napisał na forum gry Legend Online
jakie są zadania ? 1 zadanie to kicha gram na xp i mogę zapomnieć żeby je zrobić bo apka którą mam zainstalować i połączyć z kontem w dogry nie działa na xp :( kicha po całości a w grę grałem i czas straciłem bo zadanie nie jest dla posiadaczy systemu xp dzięki admini za info dobra robota