Zadania??? Dlaczego u mnie zadanie 3 to osiągnięcie 15 poziomu bazy? Zostało mi już tylko 6 dni i nie mam szans, żeby to zrobić. Muszę ulepszyć jeszcze radar, mur i centralny budynek, a kwoty są zawrotne i nie da się ich zebrać tylko z kopalni, a co noc mnie ktoś atakuje jakimiś kosmicznymi ilościami wojska przed którymi nie mam się jak obronić.
3 zadanie x. Nie trzeba zbierać surowców na mapie. Szkoda je wydawać na wojsko. Lepiej jest zbudować na maksymalną ilość budynków produkujących surowce i rozwinąć je wszystkie do ok 10 lvl, albo wyżej. Warto też za golda, który wpada za codzienne logowanie kupić konto VIP na tydzień i wbić mu jak najwyższy poziom. Daje to dodatkowe zadania indywidualne, klanowe i premium oraz automatyczne kończenie zadań indywidualnych i klanowych, a także zwiększoną produkcję surowców. Żeby mieć zadania klanowe, trzeba dołączyć do klanu (dowolny otwarty klan). Klan pomaga też szybciej kończyć budowle. Ja właśnie skończyłem pałac na 15 mając jeszcze 10 dni konta VIP na poziomie 10 i 12k golda w zapasie jakieś 10 dni przed końcem czasu na dogry.
Palek
Palek napisał na forum gry Warframe
Zadanie 2 Warframe Przecież na zdjęciu, które wysłałeś twój nick jest kompletnie nieczytelny. Ja tam przeczytałem w pierwszej chwili Kamon, a nie Kamoha. Odczekaj, aż twoja postać ustawi się tak, że cały napis będzie wyraźnie widoczny. Ja na wszelki wypadek najechałem też myszą na ikonę po lewej u góry. https://prnt.sc/l3wzcs
Palek
Palek napisał na forum gry Warframe
Zadania 1-6 A wyświetlasz statystyki profilu? Tam twój nick jest u góry białą czcionką na tle rozświetlonej postaci i słabo widać ten tekst na screenie. Ja stanąłem gdzieś w moim statku, nacisnąłem Esc i najechałem myszką na ikonkę w lewym górnym rogu, żeby pojawił się mój nick. Nic więcej nie klikałem. Zaliczone wczoraj. Kiedy będziesz robił screena ze statystyk do drugiego zadania to odczekaj, żeby twój nick w całości był na ciemniejszym tle dobrze widoczny.
Palek
Palek napisał na forum gry CrossFire
"This machine has reached the Z8Games Accounts creation limit" umm... Co prosze? U mnie to samo. Gra pod linkiem "ZAGRAJ" z dogry jest po portugalsku (SA) rejestracja nie jest możliwa, bo: "Você atingiu o limite de criação de contas Z8Games neste computador.". Wersja angielska (NA) zgłasza ten sam błąd, ale po angielsku: "This machine has reached the Z8Games Accounts creation limit". Skrót na początku linku br sugeruje, że to wersja brazylijska, a instalatory są dla South America i North America. Ciekawe czy jest jakiś europejski serwer.
Palek
Palek napisał na forum gry Travian
Zadanie 3 - druga osada To zadanie jest nie do zrobienia w wyznaczonym czasie, jeżeli od początku nie wie się co trzeba zrobić, żeby ten cel osiągnąć i skąd szybko brać punkty kultury. Po długich bojach w końcu dociągnąłem rezydencję do 10 i dostałem 500 pkt. kultury, ale nadal w rezydencji mam napisane, że wymagane 2000 uzbieram dopiero jutro o 21:40, a to jest o 13h za późno. Do tego okazało się, że żeby wyszkolić osadnika, potrzeba 3900 zboża, a mój spichlerz był zdecydowanie za mały. Bez szans.