KV-1 vs Churchill I Nie ma co porównywac V tierów. Liczy się efekt końcowy czyli X i cała linia zmierzająca w jej kierunku. Ruskie drzewko jest przyjemne- dobry pancerz, dziala w miarę ok, mobilność całkiem przyzwoita. Zabawa zaczyna się na 8 tierach. Ruski is-3 ma ponad 220 penetracji i 390 alpha dmg. Dla porównania Brytyjski Carnaervon penetrację ma niewiele niższą ,ale alpha dmg niższy prawie o połowę.... Obiektywnie polecam ruską linię do IS-7. Idzie szybko,przyjemnie i bez nerwów :)
Idzie mi słabiej Wskaźnik wn8 jest liczony indywidualnie dla każdego pojazdu, Przykładowo grając takim kv-1 zrobisz 1500 dmg i masz wn8 na poziomie 3000, grając IS-7/E-100 robiąc te same obrażenia wn8 nie osiągnie nawet 1000
Halp plx ;p Zaczynając grę masz w garażu początkowy czołg pierwszego tieru (poziomu) każdej nacji. W zakładce "badania" znajdziesz drzewko technologiczne. Tam możesz zbadać kolejne moduły lub pojazd kolejnego poziomu. Mianowicie musisz mieć w garażu 5 czołgów 2 poziomu i każdym zagrać chociaż raz
Chat ogólny Jak już napisał zzTiger został on usunięty z gry,aby nie zakłócać rozgrywki. Załóżmy że jesteś w środku bitwy , kogoś zabijesz ,a on napisze "Zdechnij na raka" lub coś w tym stylu. Automatycznie się denerwujesz i zamiast skupić się na grze i robieniu dobrego wyniku skupiasz się na kłótni z kimś,któ właściwie już zakończył swoją bitwę. Moim zdaniem dobrze się stało, szkoda trochę ,że tak późno. Ale cóż... Sami to sobie zrobiliśmy brakiem kultury i wzajemnego szacunku.
Pomocy fast Bitwy z botami się nie wliczają. Możesz zagrać nawet 1000 bitew ale 20 z nich musisz wygrać( z realnymi graczami) Poziomy bitwy są bez znaczenia, byle żebyś zmieścił się w czasie.
2500 golda za punkty W razie wszelkiego rodzaju pytań związanych z problemem spróbuj skontaktować się z pomocy dogry.pl . Na pewno znajdą jakieś rozwiązanie. Punkty ci się nie zgubią, zbieraj dalej błąd na pewno z czasem zostanie naprawiony. Życzę powodzenia !
Postępy w maratonie na T44/100 Francja, Rosja i Niemcy skończone. Problem tkwi w tym,że gram w 80% artylerią. Np takim SU 14-2 nietrudno zrobić dobry DMG. Strzelając z AP 3 strzały to 4,5k. Na szczęście w tym maratonie nie ma wzmianki o expie ,więc arta to dobry pomysł. Jak chodzi o fragi to przy farcie można i 2 zrobić jednym strzałem :p
Najlepsza gra Wargaming? O gustach się nie dyskutuję ;) Osobiście uważam,że WoT jest najbardziej rozbudowany i zaawansowany pod względem graficznym i technicznym. Daje sposób na spożytkowanie na prawdę ogromnych ilości wolnego czasu :) Polecam.