Shirou
Shirou napisał na forum gry Forge of Empires
Jakie są zadania?> 600 > 1600 > 2300 punktów > 4 zadania nie zrobisz chyba, że masz wiadro szczęścia albo jakiś trick. Siedzę nad tym już tydzień i postępu prawie brak. Potrzeba 4 akwedukty w 4 zadaniu, te się kupuje za diamenty, jeden kosztuje 140 diamentów. Kupiłem jeden, zostało mi 5 diamentów, przez tydzień udało mi się uzbierać kolejne 5, stoję na 10 diamentach a potrzebuje jeszcze 415 do kupienia pozostałych 3. . .
Shirou
Shirou napisał na forum gry Forge of Empires
Zad #4 - Zbuduj 4 akwedukty... CO PROSZE!? "Wykonujesz to poprzez zakupienie waluty" Chyba się to tak trochę mija z celem co nie? :/ Kupić walutę w grze za prawdziwe pieniądze (których np. nie masz) > po to aby wykonać zadanie za które dostanie się punkty > po to aby użyć owe punkty do zarobienia prawdziwych pieniędzy (bo gdybyś miał gotówkę na takie rzeczy to nie babrałbyś się z zadaniem) > za które można kupić skiny w grze . . . trochę to tak... meh...
Pamięć gry Rozmiar gry, ewentualnie ilość zajętego miejsca na HDD (dysku twardym). Pamięć jest ram i jest to trochę mylące użycie tego w twoim wypadku myślałem że chodzi ci o to ile gra zjada RAMu.
Shirou
Shirou napisał na forum gry Ragewar
Jak zrobić ss do zad 1?? Do tego dochodzi problem, że masz 5 kultury na start, wybudujesz kamiaża i nagle masz 27 kultury... a oni wymagaja aby było dokladnie 18, bede słał SS, jak mi go nie zaliczą to zaraz pisze do suportu.
Że co $*#@&#* !? Zmiana avatara kosztuje 100 pkt !? Ja #($&*#(**&$(... oddajcie mi moje 100 pkt >.>