The Guy
The Guy napisał na forum gry Warface
brak możliwości wejścia do gry Napisz dane komputera (system, karta graficzna, ram, pamięć karty graficznej) a ja stwierdze co i jak). Możesz też zainstalować 4gb patch. Wpisz w google 4gb patch, pobierz to z pierwszej strony jaka widać. Uruchom i znajdź plik exe tej gry w tym programie (to czym uruchamiasz grę) i kliknij uruchom w tym okienku. Wtedy uruchom grę jak zawsze i sprawdź. Być może gra przydziela sobie za mało pamięci RAM. Taki problem występuje np. w scp secret laboratory.
The Guy
The Guy napisał na forum gry Warface
czas wykonania zadań Jeszcze nie robiłem, ale wygranie kilku meczy versus to nie problem ze skillem. Bardziej zależy od moderatora kiedy sprawdza. Ze screenami jest dłużej, muszą weryfikować itd. automatyczne to około 30 min lub 1h powinno. a screeny trochę dłużej. Najdłuższy czas oczekiwania to coś koło 73 godzin od wydania screena lub zrobienia zadania.
The Guy
The Guy napisał na forum gry Warface
jakie są zadania trzeba wygrać mecze Versus. Jeśli macie skilla, to będzie nie tylko banalne, ale też i zabawne... Nie tak jak Crossout.... Napierw ci idzie pięknie i nawet po 5 killi robisz, a potem ci wysyłają napakowane pojazdy przeciwko tobie albo dają ci "Wojowników Portfela"
The Guy
The Guy napisał na forum gry Big Farm
Trzy zadania w Big Farm Jeśli mieliście multikonta to wasza sprawa. Ja dostałem już kilka nagród w szybkim czasie, teraz na 100 zł steam walczę... Ehhh, musieli dodać ten lvl, cóż, kiedy już za te 100 zł kupię PUBG (tak, opłaca się kupić 100 zł niż odrazu PUBG, gra kosztuje więcej niż ta kasa, a lvl potrzebny ten sam, a na steam koszt gry to około 70 zł.) To odpracuje sobie ten ból i samego będzie mnie stać na korzyści... A z dobry korzystać będę nadal