cenzored99
cenzored99 napisał na forum gry AION
Misja "Zmiana klasy" apropo, chyba warto wspomnieć w tym wątku, że po zmianie klasy nie da się już zbierać ani roślinek, ani żelaza, tak więc jeśli ktoś ma ochotę zrobić misję "prośba alfrigha" u asmodian bądź "pozytywka tuli" u elyosów musi to zrobić przed zmianą klasy, bo później będzie to niemożliwe. wiem, że to tak troszkę nie na temat, ale jednak w okolicy, a wk****iłem się przy tym strasznie i chciałem was ostrzec tak z dobrego serduszka
cenzored99
cenzored99 napisał na forum gry Crossout
jak szybko expić też do końca nie ogarniam tej zabawy, ale ogólna zasada, że im bardziej aktywny w walce jesteś, tym więcej expa dostajesz, czyli wychodzi na to, że trzeba zbierać możliwie dużo killów i asyst (tak, wiem, odkrycie ameryki), ciekawe jest to, że w przeciwieństwie do większości gier, jakie sobie przypominam, za bezczynność w walce nie dostajesz absolutnie nic.
Team jak budować? dedukuję, że jesteś na stosunkowo nowym serwerze, ja gram już dłuższy czas na s19, tam wszyscy mają lub ewentualnie mocno dążą do posiadania czerwonych postaci, pomarańczowe to już absolutne minimum. Ogólna zasada jest taka:zbierasz na najmocniejsze jakie możesz,a rozwinięciem przejmujesz się później, z czasem się postacie nazbierają. Co do budowy teamu, to zależy od tego jaki efekt chcesz uzyskać, po prostu wybierz te postacie, które podobają ci się najbardziej. Zaleca się, aby wszystkie postacie należały do jednaj frakcji (tj. burzowa, niebiańska lub midasa), postacie są opisane kolorowym kółeczkiem (czerwony, żółty lub fioletowy) oraz słownie, więc na pewno sobie poradzisz. Są różne typy postaci, uzdrowiciel, wspomagający, atakujący, z którego czasem wyróżnia się też tanka, która postać jest która znajdziesz na forum gry, albo dojdziesz sam po statach i umiejętnościach. Co do tego kogo mieć w drużynie są zdania podzielone, ale na pewno musisz mieć uzdrowiciela, przynajmniej na początku, osobiście rekomenduje wybór pomarańczowego -Aischa (f. burzowa) - moja ulubiona -Thera (f. niebiańska) - dotąd nie miałem przyjemności zapoznać się z nią bliżej -Flora (f. midasa) - podobno najlepsza, ale co to lubi jak na razie w grze nie ma czerwonego uzdrowiciela, więc należy wybrać pomarańczowego i rozwijać ile wlezie. Ewentualnie główna postać może robić za uzdrowiciela, ale to raczej w późniejszym etapie gry i tylko przy odpowiednich strojach. innych postaci nie chce mi się opisywać, zwłaszcza, że możesz znaleźć wszystkie informacje w necie, a ja od kilku miesięcy jestem przyzwyczajony do czerwonych postaci (Moira, Rei, Dora) więc,nie pamiętam wszystkiego, co ważne na twoim etapie. Gdybyś miał do mnie jakieś pytania to się nie krępuj.
Co jeśli po zakupach kartą paysafecard zostanie mi reszta? czy mogę ją jakoś wykorzystać? w jaki sposób?